SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Eryk Mistewicz: Media kształtują świat przyszłości poprzez wskazywanie autorytetów (opinia)

- W świecie mediów bez zasad, gdy nie stanowią one części „arystokracji rozumu”, będą padały pytania, co dalej z Januszem Korwin-Mikke w mediach. Ważniejszym jest tymczasem pytanie: co dalej z mediami? - zastanawia się Eryk Mistewicz, szef kwartalnika opinii „Nowe Media”.

Dołącz do dyskusji: Eryk Mistewicz: Media kształtują świat przyszłości poprzez wskazywanie autorytetów (opinia)

9 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Umpumpa
Co za bełkot. Arystokraty rozumu oczywiście. Dawno nic nie było wysmażone co? Banał ubrany w pseudo erudycyjne akcenty. Media to biznes proszę Pana. I trafi do nich każde indywiduum, które podniesie oglądalność, poszerzy grupy docelowe itd. A arystokraci rozumu? Cóż ci piszą po prostu książki... Ale nawet tutaj poziom arystokratyczności, przepraszam, rozumu, mierzony jest liczbą sprzedanych egzemplarzy przed przeceną na stoisku z książkami za złotówkę...
22 8
odpowiedź
User
M. nie kompromituj się.
Mistewicz zaistniała w mediach w czasie propagandy za wstąpieniem do Unii Europejskiej. Gdyby nie to nikt by o nim nie słyszał.

Był jednym z wielu prymitywnych agitatorów za wstąpieniem do UE. Jak żartowano, jeśliby go ubrać w łachy powojennych komunistycznych agitatorów głoszących o wyższością ustroju socjalistycznego i przyjaźni ze Związkiem Radzieckim, niczym by od nich nie różniłby. Ten sam intelekt i taka sama agitacja. :)
17 8
odpowiedź
User
Brodzisław
Pan Mistkiewicz sam sobie zaprzecza. JKM napisał kilka książek, stawia co kilka dni tezy a mimo to przez lata sam uczestniczył w nagonce na niego polegającej m.in. w zamilczaniu. Gdyby przenieść na grunt rodzimy "standardy" z Francji, to polityków w tiwi w zasadzie by nie było, właśnie oprócz Korwin-Mikkego.
9 8
odpowiedź
User
StoneColdKiller
Janusz Korwin Mikke napisał wiele książek. Należy bez wątpienia do arystokracji rozumu. Nie można tego powiedzieć o panu Mistkiewiczu. Najpierw mówi, że właśnie takich ludzi trzeba zapraszać, następnie wyklucza JKM. Jest to wypowiedź kret ino, pozbawiona minimum przyzwoitości w postaci wewnętrznej spójności wypowiedzi.
10 8
odpowiedź
<