SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Idea Bank ze spadkiem wpływów i 1,9 mld zł straty. 1,5 mld zł odpisów i rezerw, mniej na marketing

W ub.r. Idea Bank zanotował spadek wpływów odsetkowych do 1 mld zł oraz 221,9 mln zł straty z tytułu prowizji i płat. Wynik netto banku pogorszył się z 231,1 mln zł zysku do 1,89 mld zł straty, m.in. w związku z odpisami i rezerwami w wysokości 1,46 mln zł. Wydatki marketingowe zmalały z 25,6 do 20 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Idea Bank ze spadkiem wpływów i 1,9 mld zł straty. 1,5 mld zł odpisów i rezerw, mniej na marketing

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
billy-m-ehmann
No dobra, wynik nie jest powalający,ale optymistyczny. Straty są jednorazowe. Działalność zaczęła przynosić zyski i efekty - to najważniejsze.
0 1
odpowiedź
User
cyberyna
Kluz to fakt, że Idea generuje bieżący zysk. Teraz dokapitalizowanie na zalepienie dziury i są na prostej. Ze stabilniejszymi podstawami.
0 1
odpowiedź
User
gurwiciel
Wariant na przeżycie wygląda na skuteczny. Bezprecedensowy kryzys płynnościowy ogarnięty z powodzeniem.
0 1
odpowiedź
User
WujaTHC
Liczba klientów + zdrowe kredyty + podwyższenie oprocentowania na depozytach = przetrwanie. Teraz inwestor i stabilizacja jest pełna.
0 1
odpowiedź
User
losmen
Podsumujmy - raport jest zły. Sytuacja jest opanowana. Jednak bez inwestora akcja może się nie powieść - pytanie privat equit, czy inny bank? Na mieście słychać o tym pierwszym warianie
0 1
odpowiedź
<