SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wpływy z prenumerat cyfrowych nie wyrównują strat ze spadku sprzedaży „GW”. „To nie są przypadkowe zakupy”

Agora nie podaje, ilu prenumeratorów „Gazety Wyborczej” spośród 133 tys. użytkowników w 2017 roku udało jej się pozyskać dzięki współpracy z partnerami oraz jak wielu przedłuża prenumeratę cyfrową po zakończeniu promocji. - To nie są przypadkowe i jednorazowe zakupy podyktowane obniżoną ceną - tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Danuta Breguła, dyrektor strategii online „Gazety Wyborczej”. - Wpływy z prenumerat cyfrowych nie pozwalają jeszcze na wyrównanie strat spowodowanych spadkiem sprzedaży egzemplarzowej - zaznacza prezes Bartosz Hojka.

Dołącz do dyskusji: Wpływy z prenumerat cyfrowych nie wyrównują strat ze spadku sprzedaży „GW”. „To nie są przypadkowe zakupy”

27 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Swordfish
Ile jest procentowo Millenialsów i osób z pokolenia Z z tą prenumeratą?
40 9
odpowiedź
User
Bazyli
a po wyborach samorzadowych, gdy odejdą przychylne samorzady, nastapi zalamanie i wieko nad GW się zatrzasnie. Zostaną martwe serwery.
76 60
odpowiedź
User
Biuletynek
Niestety, coraz więcej się mówi o Gazecie Wyborczej, natomiast sama Gazeta Wyborcza ma coraz mniej do przekazania.
72 45
odpowiedź
User
Ruins
Z wypowiedzi można wywynioskować,że na pewno są to przypadkowe i jednorazowe zakupy podyktowane obniżoną ceną. Wcale mnie to nie dziwi. Ja nie przedłuże.
51 17
odpowiedź
User
Upadek
Niestety dawne to dzieje , gdy GW posiadała dość dobry i obfity serwis sportowy, dotyczy to głównie sporu lokalnego. Niestety od dawna sport w GW to jedna wielka kupa nieszczęścia i porażka. Dla przykładu. W jednym z istniejącym jeszcze dodatku lokalnym, w poniedziałkowym wydaniu. Wiadomo iż w poniedziałki generalnie w mediach jest sporo informacji sportowych. Niestety w GW to przeszłość. Otóż w tym poniedziałkowym lokalnym dodatku była JEDNA (1) informacja sportowa !!! No tak ale w lokalnym dodatku, pozostał JEDEN dziennikarz sportowy !!!
Co zaś tyczy się tych wykupów elektronicznych. Faktycznie to koleżeńskie, urzędnicze pomocne dłonie :P
52 16
odpowiedź
<