SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Initiative Media Warszawa: wpływy i zysk spadły głównie wskutek mniejszych wydatków reklamowych Orange

Wpływy sprzedażowe domu mediowego Initiative Media Warszawa spadły w 2018 roku o 7 proc., do 310,29 mln zł, a zysk netto zmniejszył się o 13,82 proc., do 3,6 mln zł. Przyczyniła się do tego utrata takich klientów, jak Tesco i Valeant. Spadek obrotów miały skompensować wpływy od nowo pozyskanych klientów, takich jak Carlsberg i LEGO. Najbardziej jednak na obrotach firmy zaważyła polityka Orange Polska, największego jej klienta, który tnie wydatki reklamowe.

Dołącz do dyskusji: Initiative Media Warszawa: wpływy i zysk spadły głównie wskutek mniejszych wydatków reklamowych Orange

7 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mike2
Cd.. Jeśli zapłaci zasadniczo wiecej niż rynkowo to wyłącznie w sytuacji w której jakość pracy pracownika ( wpływ np na wyniki lub inne) będzie wyższy niż innych innych pracowników na podobnych stanowiskach. Chcesz uczestniczyć w zysku spółki to załóż swoją.
odpowiedź
User
assan
Czy informacja o kosztach zatrudnienia i liczbie pracowników oznacza, że wcześniej średnie wynagrodzenie brutto w firmie wynosiło 10 382 zł a obecnie spadło do skromnych 9 061 zł?
odpowiedź
User
nico
Zarząd nie pobierał wynagrodzenia ... to tak można ? to nieodpłatne świadczenie usług.... kto chciałby dla mnie świadczyć nieodpłatnie usługi .. chętni ???
odpowiedź