SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Spory wzrost wynagrodzeń prezydenta, premiera i parlamentarzystów. „Podwyżki dla polityków w obecnej sytuacji mocno nieetyczne. Wizerunkowo najwięcej traci opozycja”

W piątek Sejm przegłosował znaczne podwyżki wynagrodzeń dla polityków, wyższe subwencje dla partii politycznych oraz wprowadzenie uposażenia dla Pierwszej Damy. Eksperci od marketingu politycznego przyznają, że wyższe wynagrodzenia im się należą, jednak teraz, gdy polska gospodarka zmaga się ze skutkami pandemii koronawirusa, ludzie tracą pracę, upadają firmy, służba zdrowia jest niedofinansowana takie decyzje są mocno nie na miejscu. Jednak rządzący wykazali się daleko idącym sprytem wykorzystując zmęczenie Polaków polityką i bez żadnych wcześniejszych zapowiedzi przegłosowali wygodne dla siebie przepisy. Najgorzej wypadła w tym wszystkim opozycja. - To inteligentna pułapka zastawiona na opozycję, która jak zwykle dała się w nią złapać i do tego ośmieszyła, a dla decyzji PiS stała się tarczą, która przejmie na siebie słowa krytyki - komentują dla Wirtualnemedia.pl eksperci od marketingu politycznego.

Dołącz do dyskusji: Spory wzrost wynagrodzeń prezydenta, premiera i parlamentarzystów. „Podwyżki dla polityków w obecnej sytuacji mocno nieetyczne. Wizerunkowo najwięcej traci opozycja”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
enter
Popis to dno i degeneracja, aż dziwię się, że konfederacja nie stawia ich pod ścianą poprzez zgłaszanie projektów ograniczania biurokracji w tym liczebności parlamentu i głosowaniu tego.

Dokładnie aż dziwne, że po takim czymś nie zgłoszono poprawki do konstytucji o zmniejszeniu liczebności Sejmu do 100 posłów dla łatwego liczenia i Senatu do 50 senatorów - logika - chcecie więcej zarabiać to zmniejszamy liczbę i podwajamy wynagrodzenia .
odpowiedź
User
YKK
Tym pajacom już zupełnie odbiło.
odpowiedź
User
Romero
Może w końcu ludzie się obudzą i przejrzą na oczy, że politycy to grupa ludzi zawodowo dzielącą ludzi w celu osiągnięcia korzyści majątkowe i władzę. Oni tylko przypisują sobie zasługi za dokonania narodu, rozdają nie swoje pieniądze. W tym głosowaniu udowodnili, że prawie wszystkim zależy na własnym interesie i kasie - opozycja osiągnęła dno moralne.
odpowiedź
<