SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Macierewicz o TVN: „Zajmuje się prosowiecką propagandą, nie jest wolnym medium”. Stacja wytoczyła mu proces

Telewizja TVN to "nie jest wolne medium", "powstała z agentury sowieckiej", i "zajmowała się propagandą prorosyjską" - mówił w Polskim Radiu 24 poseł PiS Antoni Macierewicz. Katarzyna Issat, szefowa ds. komunikacji korporacyjnej TVN mówi nam, że stacja już pozwała Macierewicza za te twierdzenia.

Dołącz do dyskusji: Macierewicz o TVN: „Zajmuje się prosowiecką propagandą, nie jest wolnym medium”. Stacja wytoczyła mu proces

28 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Fonzi
"Wolne media" pozywają za wolność wypowiedzi!! gwarantowane konstytucją posła z imunitetem. To gdzie jest ta wolność?

Pozywają za zniesławienie a nie za wolność wypowiedzi. Naucz się myśleć.
Swoją drogą to przecież obóz rządzący jest bardzo blisko z sowiecką agenturą.
odpowiedź
User
Fonzi
Zabawne, że oszołom, który niechcący jest od lat czołowym przedstawicielem agentury sowieckiej w Polsce, zarzuca amerykańskiej firmie bycie sowiecką agenturą. Czego nie rozumiecie?

Są to typowe zagrania jednostek i grup, które atakują innych oskarżając ich o pewne zachowania a same te zachowania przejawiają. Czysta hipokryzja. Podobnie jest z kościołem atakującym LGBT.
odpowiedź
User
f24f
koncesja nie jest rzeczą wieczną! nabywa się ją na określony czas!. decydent może ją unieważnić w każdej chwili, podobnie jak zdecydować o nie wydaniu kolejnej czyli przedłużeniu obecnej.
odpowiedź
<