SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Marcin Kusy p.o. dyrektora radiowej Jedynki

Pełniącym obowiązki dyrektora - redaktora naczelnego Programu I Polskiego Radia został Marcin Kusy. Zastąpił na tym stanowisku Agnieszkę Kamińską, która pod koniec grudnia została wiceprezesem spółki.

Dołącz do dyskusji: Marcin Kusy p.o. dyrektora radiowej Jedynki

37 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ech
To chyba żart! Inaczej tego nazwać nie można.
odpowiedź
User
Xyz
To teraz za brak osiągnięć, pchanie się wszedzie, choć jest się kiepskim i spadek słuchalności dostaje się prace prezesa? Mam nadzieję, ze zajmie się tym Rada Etyki Mediów lub inna odpowiednia instytucja. Ten facet swoje radio w 3 miesiące doprowadził do ruiny. Jedynkę zniszczy szybciej.
odpowiedź
User
Krasawica
Po licznych ,,sukcesach" pani Kamińskiej w PR1, pani Kamińska dostała awans na wiceprezesa zarządu Polskiego Radia, a jeszcze dłużej topiący PR1 niż p. Kamińska pan Kusy dostał awans na p.o. szefa radiowej Jedynki. Może lepiej byłoby napisać nie tyle ,,dostał awans na p.o. szefa radiowej Jedynki", co ,,dostał awans na p.i.s. szefa radiowej Jedynki". Choć tak po prawdzie, biorąc pod uwagę staż p. Kusego w PR 1, to jest on od dawna ,,p.o. - p.i.s. szefa radiowej Jedynki", czytaj: topi tę biedną Jedynkę długo a skutecznie (stacja ma najniższe wyniki w historii). W sam raz p. Kusy zasługuje na awans, podobnie jak p. Kamińska. Czekam już tylko na awans p. Metza z PR3, za wybitne osiągnięcia w wieloletniej popularyzacji ww. PR3 czy jednej z nielicznych sensownych imprez Polskiego Radia pt. (nazwa w wersji wg p. Metza) ,,Lato z Radiem Festival".

Cóż, smutne to.
odpowiedź