SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Mariusz Kowalewski napisał książkę o kulisach pracy w TVP. „Opisałem samą prawdę, nie boję się procesów”

16 grudnia ukaże się książka Mariusza Kowalewskiego, byłego wiceszefa redakcji publicystyki i reportażu w TAI, zatytułowana „TV Propaganda. Za kulisami TVP”. - Nie boję się procesów, opisałem samą prawdę - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Kowalewski.

Dołącz do dyskusji: Mariusz Kowalewski napisał książkę o kulisach pracy w TVP. „Opisałem samą prawdę, nie boję się procesów”

44 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
kumpela
A jaka byla publiczna TVP za rzadow PO i wczesniej SLD? Pamietacie moze?

Ano pamiętamy...zarząd był niejednoosobowy , ludzie nie byli zwalniani za myślenie , pracowali tam w większości profesjonaliści. Za najlepszy przykład niech posłuży to że najbardziej krytyczna do PO i każdej innej władzy Danuta Cholecka spokojnie mogła pracować w TVP. Nikt jej nie promował nie wypychał na szefową (bo to miernota była zawsze) ale też nie zwolnił z wilczym biletem , w oparach hejtu z wilczym biletem na państwowe media. taka była TVP
65 20
odpowiedź
User
LInn
Desperacki krok.Czasem konieczny. Ze świadomością, że to bilet w jedną stronę. W mediach raczej pracy nie znajdzie. Żaden potencjalny szef nie będzie ryzykował, że go później pracownik opisze.
25 10
odpowiedź
User
zaman
Pan autor rej publikacji, może i pisze prawdę. Tyle tylko, że po cholere on zgrywal tzw dziennikarza śledczego i tylu ludziom obiecywał pomoc, z której nic nie wyszło, bo pan dziennikarz to po prostu zwykły leń.

Może leń, może zgrywał śledczego, może obiecywał i nie dotrzymał ....ale jakie to ma znaczenie w kontekście tego że opisuje prawdę o działaniu tego pierdol...ka? skoro ma kwity na to co pisze, przygotował materiał i opublikował to jaki teraz interes Twój w tym aby go oceniać , hejtować? Pracownik z Placu jesteś co się boi że jego nazwisko padnie tam? czy zwykłym trollem za 2 zł od wpisu?
44 16
odpowiedź
User
zapora
Niech lepiej opisze nocne imprezki w Olsztyńskich klubach
haha - wszystkie olsztyńskie gwiazdy, liderzy z łodzi , siepacze ze szczecina, mężowie i żony - szefowie i ich kochanki. Wszystko się teraz na placu bawi !
19 3
odpowiedź
User
Do"zaman"
Jakbyś znał gościa, to byś tak nie bredził. I daj se na luz z tym niby hejtem. A autor książki po prostu chce zarobić. I to jest fajne, jak niby dziennikarze piszą książki, vide p. Łucyan z tvn.
10 21
odpowiedź
<