SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

Szefowa redakcji „Wiadomości” TVP1 Marzena Paczuska została oddelegowana na dwutygodniowy urlop. W tym okresie zarządzanie redakcją przejęło kierownictwo Telewizyjnej Agencji Informacyjnej - nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Marzena Paczuska na przymusowym urlopie. „Sprawdzenie, czy będzie opór przed odwołaniem”

30 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Monika
Dla mnie to bez znaczenia kto tą Komuszą telewizją będzie drygował, nie ogladam.
63 14
odpowiedź
User
Oskar
Wildstein z Pereirą wzięli ją na 2 baty, hehe.
70 18
odpowiedź
User
Pogromca pasztecików
Powyższe komentarze są na tak żałośnie niskim poziomie merytorycznym, że aż szkoda komentować. Jakieś śmichy-hihy, szyderstwa itd. Tęskni im się chyba za lewacką TVP, za Lisami, Kraśkami, Lewickimi i innymi, których z TVP "przewietrzono". No, cóż, to już nie wróci. Żeby wróciło, PO musiałoby znowu wygrać wybory, a tak się na pewno nie stanie.

Powyższe komentarze utwierdzają mnie tylko w przekonaniu, że Telewizja Polska dobrze robi, kierując swoją ofertę do konserwatystów i ignorując wymagania reszty społeczeństwa.
odpowiedź
User
Jasnowidz
Oczywiście wszystko w tym artykule bzdury i chciejstwo. Paczuska wraca po urlopie dalej jako szefowa Wiadomości. A ten tekst ukryją w częściach internetu.
25 24
odpowiedź
User
Rany Boskie, siedzę w kiosku
Oczywiście wszystko w tym artykule bzdury i chciejstwo. Paczuska wraca po urlopie dalej jako szefowa Wiadomości. A ten tekst ukryją w częściach internetu.

Oczywiśćie, że wróci po urlopie. Poza tym takie urlopy są czymś normalnym. W każdej firmie pracownikom kiedyś daje się przymusowy urlop.
A niektórzy zobaczyli tytuł artykułu i już dostali orgazmu, bo myśleli, że Paczuską odwołają - hahahahaha! Naiwni ludzie...
20 31
odpowiedź
<