SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Michał Winnicki Entertainment przejmuje kanał TVR. „Nowa ramówka z rozrywką”

Firma Michała Winnickiego - Michał Winnicki Entertainment - przejęła większościowy pakiet udziałów w spółce Nova Media, dotychczasowego właściciela kanału TVR. Stacja ruszy z nową ramówką w połowie grudnia.

Dołącz do dyskusji: Michał Winnicki Entertainment przejmuje kanał TVR. „Nowa ramówka z rozrywką”

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
anty
Nowa formuła programu, a co z zapisami koncesji? Koncesje telewizyjne są niezbywalne, a na zmianę formatu programowego musi zgodzić się KRRiT. Ciekawe jakie jest stanowisko KRRiT w tym temacie? TVR już raz upadł, wiec ciekawe czy Pan Winnicki udokumentuje, że ma środki na finansowanie kanału? Na razie stacje pod jego "parasolem" nie mogą przekroczyć 0,05% SHR, więc ciężko mówić o zyskach z tej działalności.

Pomyliłeś pojęcia - czym innym jest koncesja naziemna, a innymi prawami rządzi się koncesja satelitarna jaką miał i ma TVR. Satelitarna koncesja to 10 tyś złotych i możesz sobie tam wpisać co chcesz i nadawać co chcesz , właścicielem jest ten kto chce ...a KRRiT może sobie wyrażać chęci i pragnienia. Inwestor niczego nie musi udowadniać - kupuje koncesje i może jej niewykożystac i zbankrutować na drugi dzień. Pan Winnicki ma słabe kanały (nie widziałem żadnego) i nie interesuje mnie ta tematyka, ale arytmetyka - jeśli ma kanał mający 0,05% SHR a pomnożysz to przez liczbę kanałów o tej samej oglądalności to robi się już dobrze. Jeśli akwizycja i budowa kanałów dla taniokosztowego nadawcy jest opłacalna , to jak widać jest opłacalny interes. Nie musi liczyć na szybki zwrot.

To nieprawda, że może nie wykorzystać koncesji. Jeśli otrzyma koncesje satelitarną i nie uruchomi kanału w określonym czasie, to KRRiT może mu ją cofnąć.
11 8
odpowiedź
<