SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

Od marca do maja br. „Najgorsze państwo świata” na antenie Antyradia słuchało średnio 182 tys. osób. W porównaniu do analogicznego okresu rok wcześniej stacja w tym paśmie zyskała 33 tys. radiosłuchaczy. - To efekt ciężkiej zespołowej pracy - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Karolina Korwin-Piotrowska, jedna z prowadzących audycję.

Dołącz do dyskusji: „Najgorsze państwo świata” podnosi słuchalność Antyradia. „Efekt ciężkiej zespołowej pracy”

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
dr Kidler
Próbowałem słuchać. I im dłużej próbowałem, tym bardziej tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański. Już przestałem próbować. "Ciężka praca zespołowa" przyniosła efekt w postaci ciężkich próbek humoru oraz pitolenia dla samouwielbienia i samolansu. Nie samym filmem człowiek żyje. Nawet muzyka nie pomogła mnie zatrzymać.
42 32
odpowiedź
User
jabłkowski
Z ciężkim sercem, bo Antyradia słuchałem od czasów 94, ale stwierdzam, że najlepszy rockowy poranek robi teraz Kędzior w Rock Radiu. Biorąc pod uwagę kierunek przepływów personalnych, to Agora inwestuje mocno i coraz więcej głosów znanych z Antyradia i innych stacji eurozetu pojawia się właśnie tam.
25 28
odpowiedź
User
jabłkowski
tęskniłem za duetem Zientarska Ciechański.

Ciechan w Rock Radiu, ale bez Ziętary mniej złośliwy :)
27 8
odpowiedź
User
Marti666
Pani Karolino. Słucham dla Pani głównie. Strasznie fajnie, że odwożąc dzieci do szkoły w końcu można posłuchać nie tylko dobrej muzyki.
26 28
odpowiedź
User
Hezký Český
Poczekajcie jak czesi was zaoraja niedlugo,tam na taneczne stacje sie stawia a nie na garnko tluki


Jakie znasz czeskie "taneczne stacje"? W Pradze jest jedna- Dance Radio i nie wychodzi na FM z zasięgiem poza stolicę . I tyle.

TOP3 stacji w Czechach 1. Impuls (miks Oldies/ AC i National). 2. Evropa 2 /CHR/ 3. Frekvence 1 /AC/ 4. ČRo 1 Radiožurnál /News/.

Natomiast sieci rockowe: RockZone (Praha), Beat (ogólnokrajowa), Hey Radio (ponad regionalna), Rock Radio (ponad regionalna).

Taneczne audycją są tylko częścią u niektórych nadawców np. Dance Extravaganza (Evropa 2), Discopřiběh (KISS), Party Time (Fajn Radio) plus niekomercyjna muzyka taneczna w audycjach na Radio 1 (tylko Praga i Pilzno na FM) lub ČRO Wave (tylko DVB-T lub DAB+)
21 10
odpowiedź
<