SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Od lat topnieje oglądalność TV Trwam

TV Trwam od sześciu lat - z roku na roku - notuje spadki widowni. Stację w każdej minucie ogląda obecnie 5,5 tys. widzów, a jej odbiorcami są w zdecydowanej większości osoby starsze - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Od lat topnieje oglądalność TV Trwam

83 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Bywalec
Ogladalność maleje?Protestujacych przybywa.jak to jest p.Dworak Luft i inny Przeciąŋ?
za to promują Dworaki,lisy i inne Przeciągi obszczymóeków pokroju Wojewódzkiego który pluje w twarz Polakom i wsadza FLAGE NARODOWA W PSIE ŁAJNO.
\
10 9
odpowiedź
User
bard
TA, a o czym z ćwokiem takim jak ty można dyskutować? A o niczym. Nauczyli toto tylko pisać i ślini się to przy pisaniu, szkoda, że takiego nie nauczyli myśleć!!! Dupowłazów w naszym kraju jest aż nadto wystarczająco dużo, a ty za jednego z nich już nie musisz robić, bo jeszcze co niektórych oplujesz!!!
8 10
odpowiedź
User
kobra
Wymierają bo kto o zdrowych zmysłach oglądał by te szczekaczkę plującą jadem propagandy i nienawiści????RM to samo czeka jak każdą stację siejącą nienawiść i buntującą Polaka na Polaka.....
9 10
odpowiedź
User
janusz
Tym co piszą o jezyku nienawisci proponuję ugryźć sie w język! A potem włączyć odbiornik (jeżeli ma dostęp do TRWAM) i chociaz godzinke obejrzeć i posłuchac. Ja tak kiedyś uczyniłem i stałem się częstym widzem tej stacji. Od roku właściciel kablówki usunął ja z listy emitowanych programów.
Czekam na dostep w ramach cyfryzacji a jak bedzie to sie przedłuzało to dołacze do kolejnych protestów. Wielbicielom poprawności politycznej życzę słonecznego dnia.
10 9
odpowiedź
User
311kenad
Taaa, akurat. A na ulicach ponad 100 000 ludzi (wątpię, że to wszyscy chętni) w różnych miastach przeszło w obronie TV Trwam. W takim razie hasło "imperium ojca Rydzyka" i jego wielkie "zdzieranie ze staruszek milionów" to była jedna wielka ściema (jak maybach), skoro rzekomo nie stać go na multipleks. Tym raportem można sobie tyłek podetrzeć. I tylko w tym celu go polecam.
10 9
odpowiedź
<