SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

OKO.press: Wirtualna Polska chwali Ministerstwo Sprawiedliwości, a unika krytyki. WP: to kłamstwa i pomówienia

Według OKO.press, powołującego się na anonimowych dziennikarzy Wirtualnej Polski, w serwisach WP krytyczne artykuły o Ministerstwie Sprawiedliwości są mało eksponowane, a niektóre dziennikarze mają uzgadniać z przedstawicielami resortu. - Artykuł składa się z kłamstw, półprawd i pomówień. Fakty są takie, że Wirtualna Polska nie faworyzuje żadnego polityka - odpowiada Wirtualna Polska.

Dołącz do dyskusji: OKO.press: Wirtualna Polska chwali Ministerstwo Sprawiedliwości, a unika krytyki. WP: to kłamstwa i pomówienia

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wp
a na wirtualnych temat też tak delikatnie ukryty, biorąc pod uwagę, że ostatnio jak coś było o Machale to na hotspocie i zdjęcie oblicza z 5 razy zmieniane aż podpasowało
20 4
odpowiedź
User
wlad
OKOPRESS tropi tych, co nie wykazują się wystarczającą gorliwością w zwalczaniu obecnej władzy. Wkrótce po redakcjach będą chodzić ochotnicze trójki OKOpressu żeby sprawdzać zaangażowanie w walkę z wypaczeniami jedynie słusznej linii. Kolejne POkolenie pogrobowców stalina.

Wytłumaczę ci jak pastuch krowie na rowie. Nie o zwalczanie władzy w tym wszystkim chodzi ale o rzetelność dziennikarską. A tutaj przesłanie jest proste, wy nam płacicie a my pozostajemy ślepi i głusi. Do czego to może doprowadzić to mogliśmy zobaczyć na przykładzie Amber Gold. Mimo że było już wiadome że jest to przekręt, to nadal w niektórych publikacjach prasowych ukazywały się reklamy i artykuły broniące firmę. A przewodnim motywem było "polski rząd próbuje zniszczyć uczciwego przedsiębiorcę". Więc chyba jesteś w stanie dostrzec że taka zależność może przynieś wiele szkody.
Zgadzam się tylko co do pastucha.
4 10
odpowiedź
User
Xyz
"Wyjaśnił, dlaczego niektóre teksty są podpisywane nazwiskami fikcyjnych dziennikarzy. - Autorami tekstów są współpracownicy redakcji WP, którzy mogą publikować materiały z zachowaniem w tajemnicy swoich nazwisk" - panie Siegieda, takie opowieści to babciom na swojej podlubelskiej wsi możesz pan opowiadać - ROTFL.
14 0
odpowiedź
User
Nina
Coś Tomek Machała zamilkł - Tomku czy myślałeś że takimi układami WP pokona Onet bo należą do niemieckiej firmy?
11 2
odpowiedź
User
Holly
Od dawna już z WP zalatywało PiS-mrodem. Rzetelny i świetnie udokumentowany tekst OKOpress tylko potwierdził moje organoleptyczne przypuszczenia i żaden Ziobro czy inny Jaki nie będzie nam wmawiał, że białe jest czarne a WP jest obiektywna.
8 2
odpowiedź
<