SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Onet zwalnia dwie trzecie redakcji działu biznesowego, stawia na Business Insider Polska

W zeszłym tygodniu siedem osób z redakcji Biznes Onet otrzymało wypowiedzenia, z serwisem żegna się też wydawca Artur Kotwica - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Reorganizujemy segment Biznes w Grupie Onet-RAS Polska w celu wzmocnienia naszej flagowej marki Business Insider - uzasadnia firma.

Dołącz do dyskusji: Onet zwalnia dwie trzecie redakcji działu biznesowego, stawia na Business Insider Polska

31 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pracownik Grupy Onet RASP
Artur, wielka szkoda, chociaż rozumiem Twoją decyzję. Jesteś świetnym fachowcem i znakomitym kolegą! Żałuję i liczę, że jeszcze kiedyś nasze drogi zawodowe się przetną!
31 35
odpowiedź
User
jak
@ArturKotwica
wydawca serwisów biznesowych w Onet S.A. tu zwykle prywatne opinie

Musi sobie mienić opis na TT jak Scaramucci
10 12
odpowiedź
User
lssrs
Onet-sronet. Od lat pozbywa się najlepszych specjalistów, w zamian zatrudniając za minimum osoby bez doświadczenia, wiedzy i motywacji. Ale Prezesi zarabiają setki tysięcy za pierdzenie w stołek.
36 37
odpowiedź
User
Olaf
Wielkimi krokami zbliżają się dożynki w Forbesie. Wieść gminna niesie, że jeden wicemaczelny jest już spakowany.


Leci na głowę ten biznes
24 12
odpowiedź
User
REPOLONIZACJA
REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA REPOLONIZACJA
36 21
odpowiedź
<