SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Paweł Blajer nie poprowadzi już „Biznesu dla ludzi” w TVN24 BiS. Zastąpi go Agata Zamęcka

W poniedziałek 6 marca br. do prowadzącego magazyn „Biznes dla ludzi” Roberta Stanilewicza dołączy Agata Zamęcka. Zastąpi Pawła Blajera, który w ubiegłym tygodniu pożegnał się z widzami TVN24 BiS.

Dołącz do dyskusji: Paweł Blajer nie poprowadzi już „Biznesu dla ludzi” w TVN24 BiS. Zastąpi go Agata Zamęcka

16 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
widz
Ciekawe czy odchodzi ze stacji czy dostanie nowy swój program?... Oby został.
13 9
odpowiedź
User
knockout
Biznes dla ludzi, to był jedyny sensowny program o gospodarce, w TVN CNBC. Zamiast durnego przeglądania zmieniających się cyferek na giełdzie, było coś konkretnego. Niestety po zmianie nazwy w stacji, zmieniała się formuła programu. I kiedy do pana Pawła doszedł pan Robert, to wiadomo było, że wcześniej czy później twórca programu z niego odejdzie.

Inną sprawą, że TVN BiŚ miał być tą poważniejszą stacją, a niestety coraz więcej tam rozmów o ubraniach, plotkach i ciężkim życiu kobiet.
12 10
odpowiedź
User
Pan Lusterko
Nareszcie. Może teraz przestaną tam traktować ludzi jak idiotów i tłumaczyć im zawiłości biznesu jak dzieciom w przedszkolu.


Ale znaczna większość to idioci, a o biznesie to nie mają bladego pojęcia.
11 8
odpowiedź
User
Niki Nik
Nareszcie. Może teraz przestaną tam traktować ludzi jak idiotów i tłumaczyć im zawiłości biznesu jak dzieciom w przedszkolu.
moim zdaniem takie podejście jest lepsze niż odwrotne. Nikt ci przecież nie broni oglądać Bloomberga, czytać na fachowych portalach, czy w prasie. Chodzi o popularyzację tej wiedzy.
11 8
odpowiedź
User
Bea
Szkoda dla stacji. Udział Blajera w tym programie był bardziej kwiecisty. Teraz jest jak wiele innych programów. Mam nadzieję, że decydenci szybko zrozumieją co stracili!
10 9
odpowiedź
<