SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Ziemkiewicz i Ogórek skazani za zniesławienie we „W tyle wizji”

We wtorek Rafał Ziemkiewicz i Magdalena Ogórek usłyszeli wyrok w sądzie pierwszej instancji za to, że w programie „W tyle wizji” podważali kompetencje zawodowe oraz bezstronność aktywistki Elżbiety Podleśnej. Sprawa była już raz umarzana, wróciła po trzech latach. Strona przegrana ma zapłacić 10 tys. zł grzywny, relacjonuje Maciej Piasecki, niezależny reporter.

Dołącz do dyskusji: Ziemkiewicz i Ogórek skazani za zniesławienie we „W tyle wizji”

14 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wdse
Kurdej-Szatan uniwienniona za swoje bluzgi, a tu wyrok za taki bzdet. Więcej więcej państwo sędziowie! Tylko nie dziwcie się już, że pis ma wciąż największe poparcie i pewnie wygra kolejne wybory.

Skoro niewolnictwo pisowskie tak mówi...
odpowiedź
User
miś społeczny
Kurdej-Szatan uniewinniono czy nawet umorzono sprawę, ale prawicowych publicystów za podobne rzeczy się skazuje. Wolność słowa i głoszenia poglądów zdaniem sądów, dotyczy tylko osób o poglądach lewicowych - poglądów prawicowych nie wolno głosić, bo zaraz sprawa w sądzie i wysoki wyrok.
odpowiedź
User
Krasawica
Czyli według polskich sądów można bezkarnie porównać kogoś do Goebelsa (jak niedawno to zrobił niejaki Wojciech Sadurski, a sąd go uniewinnił), za to wyrażenie własnego zdania - ,,czekam na reakcję ogranizacji branżowej, jak Ziemkiewicz" - to przekroczenie krytyki i kara finansowa. Jezus, Maria, gdzie ja żyję?!

Polskie sądy to coś dziwnego, delikatnie mówiąc.

PS. Niemiec Goebbels przyczynił się do wymordowania przez państwo niemieckie dziesiątek milionów ludzi, w tym ponad 6 mln Polaków (1939-1945). Podaję do wiadomości absolwentów gimnazjum, nieuczonych historii i niepiśmiennych w czymkolwiek.
odpowiedź