SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Rafał Ziemkiewicz: nie mam powodu przepraszać za „parchów” i „żydowskie obozy zagłady”, Marcin Wolski dał się podejść

Publicysta „Do Rzeczy” i Telewizji Republika Rafał Ziemkiewicz stwierdził, że nie ma podstaw do przepraszania za swój wpis twitterowy o „parchach” i komentarz w TVP Info o „żydowskich obozach zagłady”. - Nie powiedziałem tego, co mi przypisano, więc NIE MAM ZA CO PRZEPRASZAĆ - stwierdził. Ocenił, że Marcin Wolski, który wyraził w tej sytuacji przeprosiny, uległ presji.

Dołącz do dyskusji: Rafał Ziemkiewicz: nie mam powodu przepraszać za „parchów” i „żydowskie obozy zagłady”, Marcin Wolski dał się podejść

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
aZaliż
Przyszedł mi do głowy ten artykuł, gdy przeczytałem o dziennikarzu, który publicznie powiedział, co powiedział. A potem oznajmił, że wcale tak nie powiedział, więc nie przeprosi...

Chyba jednak nie zrozumiałeś kontekstu.
19 20
odpowiedź
User
prawnik
Przyszedł mi do głowy ten artykuł, gdy przeczytałem o dziennikarzu, który publicznie powiedział, co powiedział. A potem oznajmił, że wcale tak nie powiedział, więc nie przeprosi...

Chyba jednak nie zrozumiałeś kontekstu.


W pewnym sensie rozumiem, czemu uważasz, że nie zrozumiałem kontekstu. W podobny sposób zareagował niedawno minister Krzysztof Szczerski. Dziwiąc się, że jego amerykańscy rozmówcy wydają się zakładać złą wolę i chęć wprowadzenia ich w błąd przez stronę polską.
Jak to - oni na pewno nie zrozumieli kontekstu...

***

Pamiętacie co zabiło kompanionów Kmicica? Którzy przecież tylko potańcować w karczmie z dziewczętami chcieli? Zła sława ich zabiła.
Pracujemy usilnie na zyskanie złej sławy.
I żadnych wykrętów, że inni nam przypinają łatki. Sami sobie te łatki szyjemy i sami je rozrzucamy, by je mogli nam przypinać.
25 17
odpowiedź
User
Tak jak
Tak jak jest Stanisław muzyki, tak Pan Zientkiewicz jest dziennikarzem mediów. Wie, gdzie włożyć, żeby było gorąco, bo inteligencji odmówić mu nie wolno. Tu chodzi o fame i trzepanie kasy, a nie jakieś tam sentymenty. Świat sobie poradzi, on myśli.

Obyś miał rację, Panie Rafale. Aniel u Lema. Pan pamięta. Terminus zresztą też. To jest właśnie ta ścieżka.
10 10
odpowiedź
User
Jadwiga Maria
No łojciec jest pewno dumny z Rafika.
18 16
odpowiedź
User
pirx
No więc jednak nie jest inteligentny, a jeśli już to w typie Korwina.
W sumie: skrajny cynizm, tchórzostwo, zawsze kasa. Zazdrościć nie ma czego. A poszukiwanie fejmu bierze się z frustracji, braku poczucia własnej wartości.
26 19
odpowiedź
<