SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Roszady w naTemat.pl: odchodzą Gierszewski i Luty, dołączają dziennikarki i managerowie, będzie nowy serwis tematyczny

Z redakcji naTemat.pl odchodzą dziennikarze Mariusz Gierszewski i Paweł Luty, natomiast dołączają Małgorzata Gołota, Justyna Bakalarska, Anna Wiśniewska, Urszula Schwarzenberg-Czerny i Katarzyna Kasprzyk. Portal zatrudnia też kolejne osoby do zespołu sprzedaży i redaktora naczelnego nowego serwisu tematycznego, który zostanie uruchomiony na początku przyszłego roku.

Dołącz do dyskusji: Roszady w naTemat.pl: odchodzą Gierszewski i Luty, dołączają dziennikarki i managerowie, będzie nowy serwis tematyczny

20 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
autor - jestem
"Jestem autorem natemat i jestem poczytny, ale nie przekłada się to na benefity" - to nie pisz chłopie. Jak jesteś taki rozpoznawalny, to ci wszędzie zapłacą wielkie pieniądze. Chyba że, co podejrzewam, ani nie piszesz do natemat ani nie jesteś poczytny.
odpowiedź
User
Łukasz
NaTemat - serwis w głównej mierze oferujący przegląd Twittera, oraz autorskie artykuły pisane przez ludzi, którzy o opisywanej materii dowiadują się głównie post factum, z komentarzy pod tekstami, w których czytelnicy punktują indolencję autorów. Do tego tabloidowe zagrywki, w rodzaju wałkowania Przybylskiej, albo "publicystyka międzynarodowa" na poziomie tekstów "Rosja to wrzód Europy". Na koniec - bolączka wszystkich low-cost mediów, ale tutaj wyniesiona na wyżyny żenady, czyli kompletny brak redakcji i korekty, skutkujący tekstami, które pogrążyłyby autorów na egzaminie gimnazjalnym.

Redakcja to zbieranina półamatorów, których największą wartością dla Machały są niskie koszty utrzymania.

Że rośnie traffic i przychody? Najlepiej w Polsce sprzedaje się Fakt.
odpowiedź
User
R
Panie redaktorze - gubi Pan literki - dość mocno bije po oczach. "(...) do Spidersweb.pl", a także "Mamadu.pl".
Natemat.pl - wyczuwam początki bardzo solidnej Grupy Wydawniczej. Powodzenia!
odpowiedź
<