SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Serwisy prawicowe rekordowo popularne. Na czele wPolityce.pl i Niezalezna.pl, w dół Salon24.pl i Naszdziennik.pl

Większość serwisów informacyjno-publicystycznych o profilu konserwatywno-prawicowym w ostatnim roku osiągnęła duże wzrosty odwiedzalności, a spadki zanotowały jedynie Salon24.pl i Naszdziennik.pl. Zdecydowanymi liderami są wPolityce.pl i Niezalezna.pl, które podobnie jak Gazetapolska.pl w ciągu roku podwoiły liczbę użytkowników. Jeszcze większy wzrost osiągnęła Telewizjarepublika.pl.

Dołącz do dyskusji: Serwisy prawicowe rekordowo popularne. Na czele wPolityce.pl i Niezalezna.pl, w dół Salon24.pl i Naszdziennik.pl

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gawron
- Obywatelu redaktorze naczelny. Będzie pan puszczał uległe wobec partii prawdziwych Polaków materiały? Oferujemy 100 tys. miesięcznego wynagrodzenia.
- Być może...
- A byłby pam skłonny podjąć się tej misji za 1 tys. zł?
- Za kogo mmie pan ma!
- To już ustaliliśmy. Teraz negocjujemy cenę.
odpowiedź
User
markus
To, że setki tysięcy ludzi odwiedza takie portale to nie dziwota. One są bliżej ludzi, są prawdziwe. Do wszystkich, którzy szczują tutaj na portale konserwatywne mam jedno pytanie: Co by było gdyby tych serwisów nie było? Od razu odpowiem. Ludzie byliby pozbawieni dostępu do rzetelnej informacji. Mielibyśmy "całą prawdę cała dobę" o tym, jakie to "wspaniałości" naszykowali nam rządzący i co nas jeszcze "wspaniałego" czeka, a kto tego nie widzi ten idiota. To dlatego portale konserwatywne mają wzięcie, że są bliżej nastrojów społecznych, a tym samym bliżej ludzi, czyli bliżej realnego świata, a więc bliżej prawdy.
odpowiedź
User
plusk
Ranking popularności pisowskich szczujni. Niezłe.
odpowiedź
<