SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Sławomir Matczak wygrywa z LeasingTeam, zwolnienie dyscyplinarne bezprawne

Sąd Apelacyjny w Warszawie oddalił apelację LeasingTeam od wyroku pierwszej instancji w procesie wytoczonym przez byłego dziennikarza TVP Sławomira Matczaka. Sąd uznał, że odmowa udziału w teście kompetencji nie była rażącym naruszeniem podstawowych obowiązków pracowniczych, wobec czego LeasingTeam nie mogła go zwolnić dyscyplinarnie.

Dołącz do dyskusji: Sławomir Matczak wygrywa z LeasingTeam, zwolnienie dyscyplinarne bezprawne

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Rolnik z dawnej Panoramy
Sławek, brawo! Powodzenia!
odpowiedź
User
Wojciech Olbrycht
Brawo Sławku! I to nie jedyna sprawa ekipy Pana Doktora Brauna, która była niezgodna z prawem. (Wiem - sprawę przegrał Leasing Team, czyli firma, która posłużyła do pozbycia się z TVP niewygodnych ludzi w liczbie ponad 500 osób z tymi, co ich wysłano na emerytury). Ten "ruch kadrowy (piszę o outsourcingu) był przygotowywany od początku 2009 roku poprzez zmniejszanie (niezgodne z Regulaminem Płacy TVP) zmniejszanie stawek honoraryjnych. Ciekawe, że nagrodą za takie "rządzenie firmą" jest teraz stanowisko w Radzie Mediów Narodowych z ramienia PO. Ot, nagrodzony aparatczyk, który wykonał zadanie w TVP.
odpowiedź
<