SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Serwis „Sprawiedliwych sądów” tak jak KODuj24.pl i Oko.press ma poniżej 40 tys. użytkowników dziennie

Przez pierwszy tydzień działania serwis Sprawiedliwesady.pl, będący elementem kampanii organizowanej przez Polską Fundację Narodową, tylko jednego dnia miał ponad 40 tys. realnych użytkowników. Serwis notuje podobną odwiedzalność jak KODuj24.pl i Oko.press.

Dołącz do dyskusji: Serwis „Sprawiedliwych sądów” tak jak KODuj24.pl i Oko.press ma poniżej 40 tys. użytkowników dziennie

8 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
statystyk
Swoją drogą to ciekawe rzeczy piszą. Jeśli na stronę wchodzi poniżej 40 tys. osób, to nie można zliczyć ile wchodzi. No ale jak rzetelnie zliczyć wejścia, jeśli nie można liczyć każdego z nich. Bo jeśli można liczyć każde z nich, to powinno być możliwe podanie że np. między 15.40 a 16.03 weszło 7 osób. Czy nie tak? Jak więc jest to liczone i na ile to są rzeczywiste dane? Bo to tak jakby powiedzieć, że gdy zaprosiłem gości do domu to nie wiem ilu przyszło dopóki nie przyjdzie powyżej np. 10. Ale jak wiem, że jest 10, skoro w teorii nie jestem w stanie zliczyć ich do 9?
11 8
odpowiedź
User
a ile
czasu spędza odsłaniacz w inkryminowanych, w notce, wortalach, gdy zajrzy już tam, wobec średnich 49 s. w „sprawiedliwychsadach”? Zaiste, Szanowny tw, jak porównywać to porównywać.
8 8
odpowiedź
User
Podsądna
To, co się dzieje dotychczas w sądach w Polsce, woła o pomstę do nieba. Nie będę się zbytnio rozpisywać, ale chodzi tu zwłaszcza o sądy w Biłgoraju i w Zamościu. Oczywiście chodzi tu też o prokuratury, a obawiam się, że adwokaci nie mają tu nic do gadania, szkoda ich wynajmować. Obawiam się, że w całym kraju tak się dzieje, z nielicznymi wyjątkami. Życzę wszystkim nieuczciwym sędziom i prokuratorom wszystkiego najgorszego!!!
8 8
odpowiedź
<