SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TOK FM z najlepszym wynikiem w historii. Rośnie Trójka, liderem RMF FM

Liderem rynku radiowego w Polsce w czwartym kwartale ub.r. było RMF FM. Największym wzrostem pochwalić się mogło Radio TOK FM, które zanotowało najwyższy udział w historii nadawania. Słabe wyniki zanotowały Jedynka i Polskie Radio 24.

Dołącz do dyskusji: TOK FM z najlepszym wynikiem w historii. Rośnie Trójka, liderem RMF FM

39 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Gomułka konserwatywny
No proszę, Trójka po znacznym spadku słuchalności na początku 2016 roku od kilku miesięcy znowu notuje wzrost i już osiągnęła 8% Biedna Gazeta Wyborcza musi być bardzo zdenerwowana, bo tak chciała dokopać PiSowskiej Trójce, a słuchalność jej nie chce spadać Brawo, Trójko, dajesz radę! Pokaż lewakom, gdzie raki zimują!

Trójka nie jest jeszcze dostatecznie "przewietrzona". Nastąpiło kilka zmian (na lepsze!) w warstwie publicystycznej, ale w warstwie muzycznej niestety prawie nic się nie zmieniło i tutaj mam lekki żal do dyrektora Hlebowicza. Wciąż jest zbyt dużo audycji z rockowymi szarpidrutami, to i słuchalność utrzymuje się wysoka. Jeśli się zmieni muzyka na lepsze, Trójka stanie się bardziej elitarnym radiem.


W ciągu ubiegłych lat nagromadziło się w życiu Polski wiele zła, nieprawości i bolesnych rozczarowań. Idee socjalizmu, przeniknięte duchem wolności człowieka i poszanowania praw obywatela, w praktyce uległy głębokim wypaczeniom. Słowa nie znajdowały pokrycia w rzeczywistości. Ciężki trud klasy robotniczej i całego narodu nie dawał oczekiwanych owoców. Wierzę głęboko, że te lata minęły bezpowrotnie w przeszłość.
odpowiedź
User
conf
Zmiany, może oprócz Jedynki i TOK FM, są mało istotne. Rynek radiowy jest jeszcze bardziej konserwatywny, niż telewizyjny.

Tylko jakoś ciężko ostatnio znaleźć radio do słuchania...


No właśnie. Co się ostatnio ze stacjami radiowymi dzieje!? Czasem można muzykę znaleźć na Plusie (chociaż wiadomości mają płytkie jak sadzawka). Przedmówca mówi o muzo.fm, ale u mnie ginie zasięg, więc odpada.
Rzeczywiście jest tak, że się włącza TOK FM, bo idzie trafić interesujący temat. Unikalny i omawiany pierwszy raz. A nie piosenkę słyszaną codziennie z playlisty ustawionej na "mix". Którą się lata temu kochało, ale już się znudziła.

Ale ogólny pomór jest na dwie minuty przed każdą pełną godziną. Wtedy posłuchasz tylko czopków, podpasek, hemoroidów. A ostatnio także preparatu do rozpuszczania woskowiny w uchu. Fe!


to proste - zmienia się profil słuchacza, który już nawet w samochodzie prowadząc dostaje wybór- tradycyjne radio fm czy własny smartphone. Muzyka własna czy reklamy co 10 min. Dla wielu decyzja jest prosta. Zostaje tylko przestrzeń pracy - w robocie nie możesz, ale u siebie w domu, ogródku czy w mieszakaniu to jako zapełniacz przy np remoncie czy szykowaniu obiadu jeszcze korzystamy ze stacji fm. I właśnie dla takiego niezangażowanego słuchacza są skierowane topowe stacje fm- czasy reportażu i inteligentnego przekazu już niestety minęły
odpowiedź
User
Rozbawiona
Pisowskie PRopaganda24 to KOMPLETNY dramat. Tyle pary w gwizdek i nikt nie chce słuchać bajek o pisowskim Edenie ? Może już pora by pociągnąć za to do odpowiedzialności pisowskich urzędników ?

Widać, że nie słuchasz tego radia WCALE.
odpowiedź
<