SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Tomasz Sakiewicz zarzuca „Wiadomościom” cenzurowanie „GPC” i promowanie Karnowskich. Michał Karnowski: słaby atak na Paczuską

Redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie” Tomasz Sakiewicz skrytykował „Wiadomości” TVP1 za niepodanie uzyskanych przez „GPC” informacji o wynikach sekcji zwłok Lecha i Marii Kaczyńskich. Broniącemu tej decyzji Michałowi Karnowskiemu odpowiedział: „Niezależność nie polega na wiecznym promowaniu Karnowskich”. - Tak jak odpowiedzialność i rozsądek nie polega na jeździe po Marzenie Paczuskiej, bo newsa nie puściła. Słabe - skomentował Karnowski.

Dołącz do dyskusji: Tomasz Sakiewicz zarzuca „Wiadomościom” cenzurowanie „GPC” i promowanie Karnowskich. Michał Karnowski: słaby atak na Paczuską

33 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ała
Wyniki badań sekcji zwłok pary prezydenckiej jednoznacznie wskazują na to, że samolot Tu-154M, którym leciała delegacja do Katynia 10 kwietnia 2010 r., uderzył w ziemię kołami, a nie jak podaje wersja MAK-u i raport Jerzego Millera, w pozycji odwróconej.


Tym razem "gratuluję" Paczuskiej pewnego racjonalizmu.
Sekcja zwłok nie jest dowodem, który jest w stanie odpowiedzieć na pytanie, w jakiej pozycji samolot uderzył w ziemię. Jest w stanie tylko powiedzieć, jakie obrażenia miała ofiara. Co wprost może dać odpowiedź, tylko na pytanie czy pasażer miał zapięty pas (ale nie po latach - tutaj musimy się opierać na badaniu rosyjskim - była wybroczyna z podbiegnięciem krwawym na wysokości pasa).

I tu cytat z tejże sekcji: "Masywne obrażenia charakterystyczne dla KATASTROF KOMUNIKACYJNYCH".
W szczególności były to złamania kończyn, i masywny uraz głowy.
16 13
odpowiedź
User
ała
Mjut na me zbolałe serce. #dojna zmiana gryzie się między sobą, kto jest bardziej polski, bardziej narodowy, bardziej patriotyczny, czyli mówiąc wprost BLIŻEJ KORYTA. Tak trzymać.


Nie podszywaj się "pot Macieja" - i tak nie uwierzymy, że dzisiejszej nocy cudownym tchnieniem Ducha Świętego przeszedł na jasną stronę mocy ;p
18 8
odpowiedź
User
alex
Panie Tomku w Panu nadzieja że Pan wywali tych Staneckich, Kurskich, Bortkiewiczów i inną swołocz!!!!!

Przecież to kumpel Bortkiewicza:)
13 9
odpowiedź
User
misio
A tak prosili członkowie komisji smoleńskiej "nie dezinformujcie i zaczekajcie na końcowe wyniki". Publikacja zaledwie dwa dni po sekcji takich fantasmagorii jakąś ruską prowokacją pachnie albo zwykłym szaleństwem.
12 8
odpowiedź
User
Wer
Akurat o wynikach sekcji Lecha K. pierwsze podało RMF, środowisko GazPola myślało dwa lub trzy dni, żeby jakoś z tej sytuacji wybrnąć. I wybrnęło "hitem", że samolot spadł na koła, więc to kolejny przełom w śledztwie :) A, że przy okazji na szczątkach Kaczyńskich prawicowe hieny znów rzuciły się sobie do gardeł to takie słodkie i pokrzepiające.
15 10
odpowiedź
<