SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

TVN rozpoczyna współpracę z TVP. "Umacniamy pozycję lidera"

Spółka TVN Media podpisała z Telewizją Polską umowę w ramach której w ofercie serwisu agencyjnego x-news od 5 lutego br. znalazły się materiały newsowe TVP, a także fragmenty jej seriali i programów.

Dołącz do dyskusji: TVN rozpoczyna współpracę z TVP. "Umacniamy pozycję lidera"

10 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Simply Rederyj
Prezes TVN (właściciele ITI oraz Canal +) zadłużonej już na ponad 2 000 000 000 złotych, podpisał z przedstawicielami rządu list intencyjny w sprawie sfinansowania przez rząd zakupu obligacji TVN na kwotę 430 mln. euro. Transakcja ma zostać sfinalizowana po wygraniu wyborów parlamentarnych w 2015 roku przez PO, zakładając, że TVN wypełni zobowiązanie polegające na przekonaniu społeczeństwa do głosowania na Platformę. Przedsięwzięcie sfinansowane zostanie z wpływów nowego podatku od mediów, który wejdzie w życie od 2015 roku. Już dzisiaj większość funduszy budżetowych i ministerialnych na promocję i reklamę kierowana jest do TVN i Wyborczej, a TVN dostała za usługi 500 mln dotacji od HGW, rzekomo na stadion Legii.
27 18
odpowiedź
User
elo!
"Simply Rederyj" napisał(a): Prezes TVN (właściciele ITI oraz Canal +) zadłużonej już na ponad 2 000 000 000 złotych, podpisał z przedstawicielami rządu list intencyjny w sprawie sfinansowania przez rząd zakupu obligacji TVN na kwotę 430 mln. euro. Transakcja ma zostać sfinalizowana po wygraniu wyborów parlamentarnych w 2015 roku przez PO, zakładając, że TVN wypełni zobowiązanie polegające na przekonaniu społeczeństwa do głosowania na Platformę. Przedsięwzięcie sfinansowane zostanie z wpływów nowego podatku od mediów, który wejdzie w życie od 2015 roku. Już dzisiaj większość funduszy budżetowych i ministerialnych na promocję i reklamę kierowana jest do TVN i Wyborczej, a TVN dostała za usługi 500 mln dotacji od HGW, rzekomo na stadion Legii.


Prosimy o rzetelne dowody, źródło tych rewelacji. Jeżeli to tylko twoje niedorzeczne bajdurzenie, to won stąd do kościółka. Tam jest pełno podłych kłamców, karmiących takich jak ty fikcją i nienawiścią.
26 12
odpowiedź
User
hola hola
TVN już zapewnia desant „fachowców” w TVP. To nie jest rozpoczęcie współpracy tylko jej owocna kontynuacja i żaden Erwinek temu nie zaprzeczy.
17 9
odpowiedź
User
Kiedy fuzja
Jak to? Smiertelni konkurenci lacza sily?
16 9
odpowiedź
User
Mcmc88
Tvn handluje materiałami TVP ...... Faktycznie dworak brown zdrojewski rozwalili i przehandlowali TVP....
12 8
odpowiedź
<