SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Podwyżka dla tysiąca pracowników TVP. Związkowcy: negocjacje w sposób nielegalny

Latem br. podwyżkę inflacyjną w Telewizji Polskiej przyznano 1060 pracownikom zatrudnionym w systemie czasowo-premiowym z premią motywacyjną. Uzgodniono to jedynie z „Solidarnością”, czym oburzone są dwie pozostałe działające w spółce organizacje pracownicze. Według władz TVP tylko „Solidarność” jest reprezentatywnym związkiem zawodowym.

Dołącz do dyskusji: Podwyżka dla tysiąca pracowników TVP. Związkowcy: negocjacje w sposób nielegalny

22 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mendy
Jaką inflacyjną, skoro według TVP za PiSu nie było inflacji????
odpowiedź
User
pracowniktvp#STRAJK
Za kilka chwil panowie z obsługi studiów pozbawieni produkcji w imię obrony pensyjek partyjnych "dyrektorków" - wyniosą te partyjne mordy na butach. Komunikat z korytarzy na Woronicza:


Koleżanki i Koledzy,

Wasza praca i wysiłek są zaprzepaszczane i ośmieszane przez bandę amatorów na stanowiskach dyrektorskich w Telewizji Polskiej. W historii Spółki nie było dotąd okresu, w którym działania dyrekcji - doprowadzają do podważenia sensu istnienia TVP S.A. w oczach Opinii Publicznej. Przestępstwo nadużycia zaufania, uregulowane w art. 296 k.k., to działanie na niekorzyść Spółki Skarbu Państwa godzące w jej, nasze i naszych rodzin podstawowe interesy egzystencjalne. Dlatego w trosce o naszą pracę i istnienie TVP S.A. - w czasie poprzedzającym STRAJK - zalecamy:
1.Zaprzestania wykonywania poleceń służbowych wobec dyrektorów wszystkich jednostek organizacyjnych TVP S.A.
Żądamy:
1.Ustąpienia dyrektorów wszystkich jednostek TVP S.A. i podjęcia ich obowiązków przez wicedyrektorów, lub osoby wyznaczone przez kolegia - do momentu powołania nowych władz TVP S.A.
2. Uznania wszystkich bieżących decyzji dyrektorów jednostek za kryminogenne, niewiążące i niebezpieczne dla interesów TVP SA. - z naciskiem na decyzje ws. zmian w umowach zatrudnienia, wydłużania wypowiedzeń i wysokości odpraw.
3. Notarialnego spisania wszystkich nieprawidłowości w zarządzaniu Spółką i przekazanie ich w formie raportu nowym władzom TVP S.A.

Dziękujemy za już otrzymane pytania i informacje na temat nadużyć Waszych przełożonych na stanowiskach dyrektorskich. Skala patologii, uzurpacji i zwykłej "palmy" jest niestety przytłaczająca. Dyrektorom radzimy zrezygnować już z osobistych kierowców. Nie zapobiegnie to dyscyplinarnemu wyrzuceniu z hukiem w nadchodzących dniach, ale zmniejszy efekt tragikomiczny w oczach pracowników.
Kategorycznie zalecamy także wstyd - za zwalnianie samotnych matek z dziećmi za udział w marszach byłej opozycji - zwłaszcza w redakcji dla dzieci. Jak pani nie wstyd pani "dyrektor"?!

Kolejne zgłoszenia prosimy kierować na adres: pptvpodrodzenie@gmail.com
odpowiedź
User
Tropek
Masakra ogórek adamczyk holecka mają 50tys za nasze pieniadze a dla ludzi nie ma jak mamy wysokie rachunki prad woda Wstyd Skandal STRAJKOWAĆ
odpowiedź
<