SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Wojciech Krzyżaniak: skandaliczne hasło „Aborcja jest OK” to skutek zamknięcia się redaktorek „Wysokich Obcasów” we własnym środowisku

Mechanizm powstawania błędu jest znany i sprawdza się w wielu dziedzinach. Rzecz polega na zamknięciu się w spójnej, dobrze rozumiejącej się i zgranej grupie. Z jednej strony taki zespół działa sprawnie, z drugiej traci dystans, zawęża pole dyskusji, tłumi wątpliwości i traci czujność - tak okoliczności przygotowania przez „Wysokie Obcasy” materiału z hasłem „Aborcja jest OK” tłumaczy Wojciech Krzyżaniak, który w przeszłości był m.in. szefem „Gazety Telewizyjnej” (dodatku do „Gazety Wyborczej”).

Dołącz do dyskusji: Wojciech Krzyżaniak: skandaliczne hasło „Aborcja jest OK” to skutek zamknięcia się redaktorek „Wysokich Obcasów” we własnym środowisku

24 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Pani Kaszka
Zgadzam się w stu procentach.
Coś niestety niedobrego dzieje się z WO. Kiedyś mój ulubiony dodatek, bez którego nie wyobrażałam sobie weekendu. Teraz nie da się czytać.
24 13
odpowiedź
User
terok
czy strach przed dobrą zmianą zlasował mózgi redaktorkom z WO. To kiedyś kultowy magazyn jak piszą poprzednicy, o kobietach stojących za sukcesami kobiet , o cudownych poetkach ,pisarkach ,działaczkach. Co się dzieje??? Moje numery czytała cala grupa koleżanek ,tym zabieganym podkreślałam wazniejsze kwestie.Wszystko się kiedyś kończy...
21 10
odpowiedź
User
Pankracy
Smutne to, ale imbecyle nie zrozumiały tego hasła i teraz plują się wszędzie. Jeszcze gdyby to byli prości ludzie, ale taka głupota ze strony dziennikarzy i ludzi mediów szokuje.
Aborcja jest OK nie oznacza, że aborcja jest super, ale że OK jest zrobienie aborcji, gdy nie chcesz rodzić dziecka, więc nie masz powodu czuć się winna.
Aborcja jest OK bo to jedno z praw kobiety, ale żadna celowo nie zachodzi w ciążę żeby dokonać aborcji.


Jako jeden z imbecyli stwierdzam, że jesteś głupia jak but, a teksty, które wypisujesz brzmią jak cytaty z Rysia Petru.
Zaś co do ostatniego zdania, to przypomnę, że kiedyś feministki specjalnie przyszły do kościoła, żeby z niego demonstracyjnie wyjść.
Była przy tym ekipa TVN, która przypadkiem przechodziła obok.
Z tragarzami.
13 10
odpowiedź
User
elisa

Jako jeden z imbecyli stwierdzam, że jesteś głupia jak but, a teksty, które wypisujesz brzmią jak cytaty z Rysia Petru.

Jakie teksty imbecylu? Jedynie wyjaśniam o co chodziło w tym haśle.
10 11
odpowiedź
User
Rolek
Czyli sytuacja jak zwykle...dzwoni klient do agencji badawczej i mówi...eeee....yyyy....chciałbym zbadać trzy wersje reklamy, tylko wie Pani jesteśmy wrażliwi cenowo i mamy mały budżet. Ale za to jesteśmy dużą marką i dużo badań zlecamy (przyp. rolek: stu agencjom badawczym)
11 9
odpowiedź
<