“A normalnie o tej porze” - Dwójka z codziennym talk-show

TVP 2 w drugiej połowie lutego br. wprowadzi na antenę nowy, codzienny talk-show zatytułowany “A normalnie o tej porze”. Wśród prowadzących  m.in. Wojciech Jagielski i Paweł Korsun.

Patryk Pallus
Patryk Pallus
Udostępnij artykuł:

- Program będzie miał charakter społeczno-kulturalno-obyczajowego talk-show - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl kierująca redakcją “A normalnie o tej porze” Alicja Resich-Modlińska. Każdy odcinek potrwa 45 minut i będzie nadawany na żywo. Pojawi się w nim kilku gości - głównie znanych osób z dorobkiem. - Będą oni rozmawiać z prowadzącym na różne tematy dotyczące m.in. lifestylu, nowych trendów czy nauki - opowiada nam Alicja Resich-Modlińska. W magazynie mają być też felietony, łączenia z reporterami, którzy będą w różnych miejscach Polski i świata, a także krótkie formy satyryczne.

Talk-show emitowany będzie od poniedziałku do piątku o 16.30. W te same dni, ale o godz. 14.55, konkurencyjna stacja TVN nadaje na żywo popołudniowy magazyn “Między kuchnią a salonem”. Alicja Resich-Modlińska podkreśla, że nowy projekt TVP 2 nie nawiązuje do emitowanego w TVN programu. Bo w brak publiczności, formuła jest inna, tak samo jak pora emisji. - Inspirację czerpiemy ze Studia 2 (nadawany w TVP w czasach PRL wielogodzinny blok na żywo - przyp. red.) - mówi nam Resich-Modlińka. Od porannego “Pytania na śniadanie” program “A normalniej o tej porze” odróżniać się ma tym, że nie będzie w nim poradnictwa. Nadawany będzie z tego samego studia co śniadaniowy magazyn, ale w zmienionej scenografii.

Na razie zdecydowano, że gospodarzami nowego talk-show będą Wojciech Jagielski i Paweł Korsun. Obaj pracują przy “Pytaniu na śniadaniu” - Jagielski jest jego współprowadzącym, zaś Korsun prowadzi tam lekcje języka angielskiego. “A normalnie o tej porze” ma mieć w sumie czterech prowadzących. – Szukamy także nowych twarzy - mówi Wirtualnemedia.pl Resich-Modliśnka. Każde wydanie będzie prowadzić jedna osoba.

Pierwszy odcinek “A normalnie o tej porze” TVP 2 planuje nadać w poniedziałek 21 lutego br.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Dwa miesiące i nic. Książka Karoliny Opolskiej nadal bez erraty. Gra na zwłokę?

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia
Materiał reklamowy

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2