Beata Tadla będzie prowadzić weekendową audycję w Radiu ZET

Od 12 stycznia Beata Tadla będzie w soboty prowadzić w Radiu ZET audycję „To właśnie weekend”. Do niedawna Tadla pracowała Nowa TV, a wcześniej m.in. w Telewizji Polskiej i TVN.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
Beata Tadla będzie prowadzić weekendową audycję w Radiu ZET
Beata Tadla, fot. Marta Rybicka

„To właśnie weekend” będzie emitowany w Radiu ZET w soboty w godz. 10-13. W audycji Beata Tadla będzie prowadziła rozmowy dotyczące codziennych tematów i najważniejszych wydarzeń.

- Współpraca z Radiem ZET to zapowiedź przygody, tym bardziej fascynującej, że radio to moja pierwsza zawodowa miłość, która nie wygasła. Radio to prywatny, wręcz intymny kontakt ze słuchaczem, cieszę się, że będę mogła nawiązywać taką relację właśnie w Zetce. Chciałabym dzielić się z ludźmi dobrą energią - moją i moich gości, namawiać do lepszej jakości życia, do lepszego kontaktu z otoczeniem, bez złych emocji - zapowiada Beata Tadla.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/radio-zet-eurozet-na-sprzedaz-kto-bedzie-nowym-wlascicielem-12-firm-zlozylo-oferte-kupna-m-in-fratria,7171185995224705a ##

Tadla wraca do radia po ponad 15 latach przerwy

Beata Tadla poprzednio przez ponad dwa lata była gospodynią programu informacyjnego „24 godziny”, który z końcem listopada zniknął z anteny Nowa TV.

Od jesieni 2012 do początku 2016 roku pracowała w Telewizji Polskiej (prowadziła główne wydanie „Wiadomości”, programy publicystyczne i „Kawę czy herbatę”), a wcześniej przez 7 lat w Grupie TVN (prowadziła pasma informacyjne w TVN24 i „Fakty”).

W branży mediów Beata Tadla pracuje od 1991 roku. Zaczynała w Radiu Legnica, a potem była związana z Radiem Eska, Super FM i Radiem Plus, współpracowała też z TV Puls i TVN Style.

Wiosną br. wygrała show „Taniec z gwiazdami” emitowany w Polsacie. Napisała książki „Pokolenie '89. Dzieci PRL w wolnej Polsce”, „Kto pyta nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich”, „Niedziela bez Teleranka” i „Czego oczy nie widzą”.

Roszady w Radiu ZET

W październiku br. z Radiem ZET pożegnała się szefowa anteny Agnieszka Siemiak-Harton. Ze stacją była związana przez 24 lata.

Jednocześnie funkcję redaktora naczelnego po ponad roku przestał pełnić Sławomir Assendi, zastąpił go Michał Celeda. Natomiast na stanowisku dyrektora muzycznego Radia ZET Zbigniew Zegler został zastąpiony przez Agnieszkę Woźniak.

Z końcem listopada Radio ZET pożegnało się z Marzeną Chełminiak, która była związana ze stacją od jej startu w 1990 roku. Zespół rozgłośni zwrócił się w tej sprawie o wyjaśnienia do zarządu Eurozetu.

Natomiast od początku grudnia współprowadzącym popołudniową audycję „Halo Zet” jest Marcin Łukasik, w miejsce Justyny Dżbik.

tw
Autor artykułu:
tw
Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Zmiany w "Mam talent!". Do show TVN wraca dawny juror

Zmiany w "Mam talent!". Do show TVN wraca dawny juror

Zwrot ws. Olgi Malinkiewicz. Prezes Columbus reaguje po występie u Stanowskiego

Zwrot ws. Olgi Malinkiewicz. Prezes Columbus reaguje po występie u Stanowskiego

Władze właściciela TVN wolą Netfliksa. Wbijają szpile Paramountowi

Władze właściciela TVN wolą Netfliksa. Wbijają szpile Paramountowi

Holding Zygmunta Solorza bierze mega kredyt. Na 17 lat

Holding Zygmunta Solorza bierze mega kredyt. Na 17 lat

Minister kultury dostała pytanie o to, kto wykreślił zakaz prasy samorządowej. "Nie było zgody politycznej"

Minister kultury dostała pytanie o to, kto wykreślił zakaz prasy samorządowej. "Nie było zgody politycznej"

Krystyna Pawłowicz do posłuchania. Jako felietonistka w Radiu Wnet

Krystyna Pawłowicz do posłuchania. Jako felietonistka w Radiu Wnet