„Find your magic” - Sokół, Jakóbiak, Stankiewicz i Abstrachuje w kampanii Axe (wideo)

Z początkiem kwietnia ruszyła kampania reklamowa męskich kosmetyków Axe (produkowanych przez Unilever Polska) pod hasłem „Find your magic”. Akcję, w której biorą udział m.in. Wojciech „Sokół” Sosnowski, Łukasz Jakóbiak, Martin Stankiewicz i grupa Abstrachuje, przygotowały i realizują firmy marketingowe DDB & Tribal, Atelier PR, Mindshare Polska i Hash.fm.

tw
tw
Udostępnij artykuł:
„Find your magic” - Sokół, Jakóbiak, Stankiewicz i Abstrachuje w kampanii Axe (wideo)

Kampania zachęca mężczyzn do podkreślenia swojej indywidualności, wbrew lansowanym stereotypom dotyczącym męskości. Spot emitowany w ramach akcji pokazuje różnych mężczyzn, których łączy to, że każdy ma w sobie „to coś” sprawiające, że czuje się atrakcyjny.

- Po latach badań wiemy, że to co czyni mężczyznę najbardziej atrakcyjnym jest ...on sam. Jego siła i słabość, jego indywidualność, a przede wszystkim sposób w jaki to wyraża  i manifestuje otoczeniu - tłumaczy Katarzyna Rogowska, brand manager Axe w Unilever Polska. - Pomimo to mężczyźni nie czują się komfortowo obnażając swoje prawdziwe „ja”. Obawiają się reakcji otoczenia i konfrontacji z wciąż żywymi męskimi stereotypami. Strach przed byciem zaszufladkowanym, czy zawstydzonym ma wpływ na ich zachowanie oraz wygląd zewnętrzny. Każdy ma w sobie „to coś” ale nie każdy zdaje sobie sprawę, że właśnie to czyni go atrakcyjnym. Dlatego w 2016 rzucamy mężczyznom wyzwanie - „Find Your Magic” i pokazujemy, jak bardzo są atrakcyjni, będąc sobą - opisuje.

Działania reklamowe są realizowane w telewizji, kinach oraz internecie (m.in. w social media). Głosu do spotu użyczył Wojciech „Sokół” Sosnowski, a w internecie planowane są aktywności z udziałem youtuberów Łukasza Jakóbiaka, Martina Stankiewicza i grupy Abstrachuje.

Globalnie kreacją kampanii i przygotowaniem spotu zajęła się agencja 72andSunny. Za adaptację reklamy na polski rynek i aktywności w internecie odpowiada agencja DDB & Tribal, za koncepcję i koordynację działań z youtuberami - agencja influencer marketing Hash.fm, za planowanie mediów - dom mediowy Mindshare Polska, a za działania public relations - agencja Atelier PR.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

TVN szykuje jubileuszową edycję "MasterChefa". "Wyprawa poza Europę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Dziennikarz Meczyków doznał udaru. "Może ktoś potraktuje to jak przestrogę"

Świąteczna piosenka Radia 357 z  teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Świąteczna piosenka Radia 357 z teledyskiem. Zobacz "Karpia pięciolatka"

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

Właściciel TVN wdraża nowe rozwiązania telewizji hybrydowej na kanałach naziemnych

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami
Materiał reklamowy

CyberRescue pomoże klientom Banku Pekao uniknąć cyberoszustwa przed świętami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami

Disney+ rozszerza w Europie zasięg planu z reklamami