InPost po rebrandingu pod własną marką w Hiszpanii i Portugalii

InPost przeprowadza rebranding marki Mondial Relay, wprowadzając swoją markę InPost na rynek hiszpański i portugalski oraz  komunikuje nowy wizerunek marki Mondial Relay we Francji i w krajach Beneluxu.

jd
jd
Udostępnij artykuł:

Wprowadzenie marki InPost w Hiszpanii i Portugalii oraz odświeżenie marki Mondial Relay zakłada wdrożenie szeregu rozwiązań prokonsumenckich, rozwój sieci punktów odbioru przesyłek a przede wszystkim przyspieszenie rozbudowy sieci automatów paczkowych istniejących w Polsce pod nazwą Paczkomat InPost na wszystkich rynkach, zarówno pod marką InPost, jak i Mondial Relay.

We Francji Mondial Relay zatrudnia 1300 pracowników, posiada 4 huby oraz  26 agencji regionalnych. Tylko w 2021 roku firma dostarczyła ponad  140 milionów paczek.

Mondial Relay stawia 1000. Paczkomat we Francji

Dzięki transferowi know–how InPost, Mondial Relay rozszerza swoją ofertę o sieć Paczkomatów dostępnych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu stawiając w lipcu tego roku 1000 Paczkomat we Francji.

- Proces integracji Grupy InPost zakłada systematyczną implementację najbardziej innowacyjnych rozwiązań na kolejnych rynkach. Dotyczy to także marki InPost, która jest synonimem jakości świadczonych usług, a która z sukcesem rozwijana jest w Polsce, Wielkiej Brytani i Włoszech. Z początkiem lipca zostanie wprowadzona także na rynek hiszpański i portugalski.  We Francji, Belgii i Holandii Grupa InPost będzie rozwijana pod marką Mondial Reley, której wizerunek został unowocześniony, a marka jest znana z optymistycznego  i bardzo konsumenckiego podejścia do użytkowników. Jest to zgodne  ze strategią Grupy InPost, która jest konsekwentnie wdrażana na wszystkich rynkach - mówi Rafał Brzoska, założyciel i prezes InPostu.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Nowy szef "Teleskopu" w TVP3 Poznań

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Seider i Wróblewski przechodzą z VML do VerdeAgency

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Liverpool łączy siły z marką Tommy Hilfiger

Globalna kampania M&M’s i Marvel

Globalna kampania M&M’s i Marvel

MullenLowe Media wygrywa obsługę marki Vileda

MullenLowe Media wygrywa obsługę marki Vileda

Bauer Media Outdoor Poland poszerza zasięg o centra handlowe z hipermarketami Auchan. "To nasza największa umowa"

Bauer Media Outdoor Poland poszerza zasięg o centra handlowe z hipermarketami Auchan. "To nasza największa umowa"