Mark Sinnock globalnym szefem strategii w Havas Creative

Grupa reklamowo-komunikacyjna Havas Creative awansowała swojego brytyjskiego i europejskiego szefa strategii Marka Sinnocka do nowo utworzonej roli globalnego dyrektora ds. strategii. Będzie nadal podlegał globalnemu dyrektorowi generalnemu Chrisowi Hirstowi i będzie pracował w Havas UK Village w londyńskim King's Cross.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Sinnock, który dołączył do Havas w 2015 roku obejmując nowe stanowisko przejmuje ogólną odpowiedzialność strategiczną i kierowanie wszystkimi agencjami Havas Creative na całym świecie, w 67 zintegrowanych jednostkach. Będzie łączył tę funkcję ze swomi dotychczasowymi obowiązkami w Wielkiej Brytanii.

Mark Sinnock otrzymał też zadanie prowadzenia dalszej integracji swojej dedykowanej sieci obsługi klienta, Havas CX, która została uruchomiona w październiku 2020 roku.

Havas CX składa się z ponad 1200 specjalistów - zajmujących się transformacją cyfrową, eCommerce, projektowaniem doświadczeń klientów oraz pozyskiwaniem i zaangażowaniem klientów - z 20 globalnych grup agencyjnych Havas i agencji lokalnych, a także dodatkowych specjalistów CX z całej sieci. Działa w ramach wspólnej struktury, zarządzania, metodologii i misji, którą jest dostarczanie znaczących doświadczeń marki.

- Piękno Havas CX polega na tym, że narodził się on w Havas Creative, co dało nam możliwość spojrzenia na całościowe doświadczenia klientów w całym spektrum, od komunikacji marki po zaangażowanie i lojalność. Postrzegamy to jako kompleksową i mniej milczącą perspektywę niż samodzielna agencja lub sieć. To powiedziawszy, możemy zrobić więcej, aby osadzić myślenie skoncentrowane na doświadczeniu klienta we wszystkim, co robimy w Havas Creative - w każdej agencji, w każdym briefie, w każdym wyzwaniu biznesowym. Ostatnie 12 miesięcy dowiodło, że CX jest fundamentem, na którym marki mogą budować bardziej znaczące relacje, które napędzają wyniki biznesowe. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby umieścić to w samym sercu naszego ogólnego podejścia - mówi Mark Sinnock.

Sinnock dołączył do sieci Havas w 2015 roku. Wcześniej pełnił funkcje CSO Grupy w Fallon, Ogilvy w Azji i M&C Saatchi, a także pracował jako dyrektor marketingu w Asda.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT ostrzega przed blokadą treści w internecie i streamingu

KRRiT ostrzega przed blokadą treści w internecie i streamingu

Koniec subskrypcji w Heyah. T-Mobile przenosi klientów

Koniec subskrypcji w Heyah. T-Mobile przenosi klientów

TVP Info z "22:30". Wiosną kolejna odsłona informacyjnego programu

TVP Info z "22:30". Wiosną kolejna odsłona informacyjnego programu

Tomasiak jak Świątek? Jak urósł potencjał marketingowy skoczka

Tomasiak jak Świątek? Jak urósł potencjał marketingowy skoczka

Kanał 4K nadawcy publicznego niekodowany na multipleksie i satelicie

Kanał 4K nadawcy publicznego niekodowany na multipleksie i satelicie

"The Traitors" po raz trzeci w TVN. "Uczestnicy muszą funkcjonować w pewnej bańce"

"The Traitors" po raz trzeci w TVN. "Uczestnicy muszą funkcjonować w pewnej bańce"