Monika Brodka i Maciej Pawlicki z autorskimi audycjami w jesiennej ramówce radiowej Trójki

W poniedziałek, 5 września br. rusza nowa, jesienna ramówka radiowej Trójki. Na antenie Programu 3 Polskiego Radia pojawi się m.in. nowe popołudniowe pasmo publicystyczne, audycje Moniki Brodki i Macieja Pawlickiego, a także kilka nowych programów, poświęconych m.in. dyplomacji oraz podróżowaniu.

kl
kl
Udostępnij artykuł:

Pierwszą nowością w jesiennej ramówce Programu 3 Polskiego Radia jest nowe pasmo publicystyczne, które będzie nadawane w dni powszednie od godz. 15.00 do 16.00. Każdego dnia pasmo to będzie poświęcone innej tematyce. I tak: w poniedziałki emitowana będzie audycja „Godzina wychowawcza” Katarzyny Pruchnickiej, poświęcona rodzinie i wychowaniu dzieci, natomiast we wtorki „Świat z lotu Drozda” - autorski podróżniczy magazyn Pawła Drozda. W środy Mirosław Biełaszko z Instytutu Pamięci Narodowej opowie o białych plamach w najnowszej historii Polski, a w czwartki w audycji „Czas niezwykły” Elżbieta Korczyńska będzie mówić o sprawach społecznych.

W piątki w godzinach 15.00-16.00 będzie można posłuchać audycji „ABC popkultury” Katarzyny Borowieckiej. Dużą premierę związaną z kulturą przygotowano także na piątkowe wieczory. Będzie to autorski program zatytułowany „Audycja muzyczna Moniki Brodki”. Popularna piosenkarka będzie opowiadała o muzyce i nie tylko w każdy piątek w godz. 22.00-23.00.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/jesien-w-radiu-zet-piasecki-zimoch-i-lazar-z-wlasnymi-programami-audycja-z-polsat-news ##

Jesienią w radiowej Trójce zagości także program Łukasza Walewskiego „Trzecie oblicze dyplomacji” (w każdy poniedziałek o godz. 7.40) oraz „Audycja pod…różna” Łukasza Karusty i Marcina Pośpiecha (emisja w piątki o godz. 18.45).

W wieczornym paśmie „Klub Trójki”, nadawanym od poniedziałku do czwartku w godz. 21.00-22.00 w roli prowadzących pojawią się: Dariusz Karłowicz oraz Tomasz Rożek, który nadal będzie prowadził swój inny program „Pytania z kosmosu”. Rożek poprowadzi w TVP2 także drugą serię programu „Sonda 2”.

W „Klubie Trójki” pozostaje w roli prowadzącego publicysta i producent Maciej Pawlicki (dołączył do zespołu w połowie sierpnia br.). Pawlicki dodatkowo poprowadzi autorską audycję „Cogito ergo?” (emisja raz w miesiącu w niedzielę w godz. 21.00-22.00). Warto przypomnieć, że pod koniec maja pasmo „Klub Trójki” zaczął prowadzić Grzegorz Górny, a na początku czerwca - Piotr Semka.

Istotne zmiany nastąpią na antenie Trójki w niedzielne wieczory. Koncerty transmitowane ze studia im. A. Osieckiej będą się rozpoczynały godzinę wcześniej niż dotychczas, czyli o 19.00. O godz. 20.00 będzie można posłuchać audycji „Trójkowo, filmowo” Ryszarda Jaźwińskiego - zostanie ona przeniesiona na niedzielny wieczór z dotychczasowej godz. 14.00.

##NEWS http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/nowe-pasmo-muzyczne-audycja-marka-piekarczyka-oraz-robert-mazurek-i-marcin-zaborski-jesienia-w-rmf-fm ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wakacje sposobem na realizację noworocznych postanowień? Nowa kampania Rainbow

Wakacje sposobem na realizację noworocznych postanowień? Nowa kampania Rainbow

Enyo Agency z działem Influencer Relations

Enyo Agency z działem Influencer Relations

Film "Norymberga" trafi do VOD. Udostępni go tylko jedna platforma

Film "Norymberga" trafi do VOD. Udostępni go tylko jedna platforma

Żabka ma już ponad 12 tys. sklepów. Pogoda nie ochłodziła sprzedaży

Żabka ma już ponad 12 tys. sklepów. Pogoda nie ochłodziła sprzedaży

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft
Materiał reklamowy

Ile kosztuje chaos w danych? Odzyskaj uciekającą marżę dzięki innowacjom Microsoft

Paramount pozywa Warner Bros. Discovery. Chce ujawnienia szczegółów umowy z Netfliksem

Paramount pozywa Warner Bros. Discovery. Chce ujawnienia szczegółów umowy z Netfliksem