Serial "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską od 2 marca w Polsacie (wideo)

W środę, 2 marca br. Polsat rozpocznie emisję nowego serialu "Mecenas Porada" z Aleksandrą Domańską w roli głównej. Od października ub.r. produkcja jest dostępna w Polsat Box Go.

km
km
Udostępnij artykuł:

Główną bohaterką nowego serialu Polsatu jest Katarzyna Porada, która właśnie zdała egzamin adwokacki.

"Mecenas Katarzyna Porada jest zawsze blisko ludzi. Niedrogo i serdecznie to dewiza błyskotliwej prawniczki, która właśnie zdała egzamin adwokacki. Czy zrobi wielką karierę i zdobędzie wielkie pieniądze? W chwilach zwątpienia zawsze może liczyć na wsparcie i pomoc oddanych przyjaciół." - czytamy w opisie produkcji.

grafika

W tytułową rolę w serialu "Mecenas Porada" wciela się Aleksandra Domańska. W pozostałych rolach występują: Radosław Pazura, Magdalena Wróbel, Antoni Pawlicki, Mateusz Rusin, Otar Saralidze, Antoni Królikowski, Monika Krzywkowska, Piotr Gąsowski, Katarzyna Zawadzka, Marta Dąbrowska, Cezary Żak i Joanna Koroniewska.

grafika

Gościnnie w serialu pojawią się m.in.: Wiktor Zborowski, Ewa Wiśniewska, Jerzy Bończak, Ewa Telega, Paweł Ławrynowicz, Wojciech Błach, Sambor Czarnota, Sylwia Gliwa, Marcin Kwaśny, Katarzyna Ucherska, Beata Kawka, Dariusz Kordek, Jacek Kawalec, Katarzyna Żak, Ilona Wrońska, Dariusz Toczek, Jacek Borkowski, Rafał Rutkowski, Anita Jancia-Prokopowicz, Natasza Urbańska i Ada Fijał.

grafika

Pierwszy sezon serialu "Mecenas Porada", do którego zdjęcia realizowane były na przełomie 2020 i 2021 roku, składa się z 12 odcinków. Za jego produkcję odpowiada TFP. Scenariusz powstał przy współpracy Radosława Figury, Anity Nawrockiej i Pawła Trześniowskiego. Reżyserem jest Bartek Prokopowicz.

grafika

Emisja serialu "Mecenas Porada" na antenie Polsatu w środy, począwszy od 2 marca br. o godz. 20:05. Serial będzie dostępny także w Polsat Go.

Internetowa premiera serialu "Mecenas Porada" odbyła się w środę, 27 października 2021 roku w serwisie Polsat Box Go (platforma 1 września ub.r. zastąpiła Iplę). Serial w serwisie dostępny jest w całości w pakiecie Polsat Box Go Premium (aktualnie dostęp do pakietu promocyjnie kosztuje 30 zł na okres 30 dni).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/serial-osaczony-zwiastun-kiedy-emisja-obsada-leszek-lichota-eryk-lubos,7170038720251521a ##

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Australijskie nastolatki bez social mediów. Meta kasuje miliony kont

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Znamy uczestników 3. edycji IAA Polska Marketing Masterminds

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Prime Video podał datę premiery serialu dokumentalnego "Doda"

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2

Monika Garbacz account director w Altavia Kamikaze + K2

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia
Materiał reklamowy

Tu zapadają decyzje o przyszłości mediów. Forum Technologii Cyfrowych i Mediów już 15–16 stycznia

Łowicz z kolejną odsłoną kampanii promującej linię dżemów

Łowicz z kolejną odsłoną kampanii promującej linię dżemów