Gwiazda „Currywood” w spocie Biedronki. Parodia Natalii Janoszek?

W nowym spocie reklamowym Biedronki niemieckie produkty zachwala kobieta, której podobieństwo do Natalii Janoszek raczej nie jest przypadkowe. „Zagrałam w moim filmie »Pork curry wurst« główną rolę” - mówi. Miała też poznać „nie lada gwiazdy”, ale nie miała czasu na „zacieśnianie relacji”, bo przygotowywała się do „swojej wielkiej roli”. Biedronka jednak nie potwierdza, że w materiale celowo sparodiowano celebrytkę.

jsx
jsx
Udostępnij artykuł:

„Czy wiesz kim jest nowa gwiazda Currywood?” - pada pytanie na początku nowego spotu sieci Biedronka, zamieszczonego kilka dni temu na TikToku. „Zagrałam w moim filmie »Pork curry wurst« główną rolę” - mówi kobieta. Potem dodaje, że była na festiwalu w Curry, gdzie poznała „nie lada gwiazdy”, ale nie miała czasu na „zacieśnianie relacji”, bo przygotowywała się do „swojej wielkiej roli”.

@biedronka I akcja! 🎬 Oznaczcie znajomego z którym wybralibyście się na tę produkcję filmową do kina! ♬ oryginalny dźwięk – Biedronka - Biedronka

Wideo opublikowano na TikToku w ubiegły czwartek. W poniedziałek po południu miało trzy miliony wyświetleń, niemal 32 tys. lajków i prawie tysiąc komentarzy. Wśród nich wiele wskazujących na to, że bezpośrednią inspiracją dla „gwiazdy” ze spotu jest celebrytka Natalia Janoszek.

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/kanal-sportowy-natalia-janoszek-krzysztof-stanowski-ile-zarabia,7169494135969921a ##

Spytaliśmy Biedronkę, czy w spocie celowo sparodiowano Janoszek. - Koncept materiału oparty jest o wymyślone sceny, dialogi i postaci. Publikacja została przygotowana w celu promocji produktów oferowanych w Biedronce – odpowiedziała Ewa Wróblewska-Kubiak, starszy menedżer ds. marketingu cyfrowego w sieci Biedronka.

Kim jest Natalia Janoszek?

Pod koniec maja na Kanale Sportowym pokazano pierwszy film o Janoszek z cyklu „Dziennikarskie zero”. W filmie Krzysztof Stanowski przyjrzał się karierze aktorki Natalii Janoszek, która w Polsce przedstawiana jest jako gwiazda Bollywood i zapraszana do programów największych stacji telewizyjnych. Zdaniem dziennikarza Janoszek zmyśliła swoją wielką karierę.

Aktorka wydała oświadczenie, w którym zapowiedziała podjęcie kroków prawnych przeciwko dziennikarzowi, a potem złożyła pozew przeciw Stanowskiemu. W połowie czerwca Sąd Okręgowy w Warszawie w ramach zabezpieczenia powództwa Natalii Janoszek wydał Stanowskiemu zakaz publikacji z tezami, że celebrytka Natalia Janoszek zmyśliła swoją karierę i oszukuje odbiorców. Zaznaczono, że zakaz obowiązuje Kanał Sportowy oraz profile na Facebooku, Instagramie, TikToku i Twitterze należące do Kanału Sportowego i Krzysztofa Stanowskiego oraz podmiotów, w których są wspólnikami (Stanowski jest też właścicielem Weszło).

##NEWS https://www.wirtualnemedia.pl/kino-bollywood-kariera-natalia-janoszek-krzysztof-stanowski,7169494020372609a ##

Nie przeszkodziło to jednak Stanowskiemu opublikować na Kanale Sportowym kolejnego, prawie 3-godzinnego filmu o Natalii Janoszek. W nowym odcinku dziennikarz przedstawił kolejne dowody na to, że kariera Janoszek nie jest prawdziwa. - Teraz możecie mnie zamknąć, wyznaczyć mi grzywnę, ale nie możecie zamknąć mi ust - powiedział autor „Dziennikarskiego zera”.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarz Kanału Zero tłumaczy się wywiadu z Kamratami. "Stano nie miał czasu obejrzeć"

Dziennikarz Kanału Zero tłumaczy się wywiadu z Kamratami. "Stano nie miał czasu obejrzeć"

Lidl coraz bliżej tysiąca sklepów w Polsce. Buduje nowe centrum dystrybucyjne

Agnieszka Woźniak-Starak znika z programu "Onet Rano"

Agnieszka Woźniak-Starak znika z programu "Onet Rano"

AI-influencerki na TikToku nawoływały do polexitu. "Regulacje potrzebne na wczoraj"

AI-influencerki na TikToku nawoływały do polexitu. "Regulacje potrzebne na wczoraj"

Agora szykuje duże zwolnienia. 120 osób z "Gazety Wyborczej" i Gazeta.pl

Agora szykuje duże zwolnienia. 120 osób z "Gazety Wyborczej" i Gazeta.pl

Zmarł Ryszard Szołtysik, współtwórca telewizji PTV Echo

Zmarł Ryszard Szołtysik, współtwórca telewizji PTV Echo