ClickAd w przetargu mediowym NASK zaproponował 0,01 proc. prowizji

W przetargu Naukowej i Akademickiej Sieci Komputerowej - Państwowego Instytutu Badawczego dotyczącym pośrednictwa w zakupie powierzchni reklamowej w prasie wpłynęły trzy oferty. Agencja ClickAd zaproponowała w nim 0,01 proc. prowizji za swoje usługi w tym zakresie.

bg
bg
Udostępnij artykuł:

Prowadzony od kwietnia br. przetarg NASK dotyczy pośrednictwa w zakupie powierzchni reklamowych w prasie. Sieć planuje bowiem kampanie prasowe, w ramach których będzie promować korzystanie z e-usług publicznych dostępnych online oraz zakładania Profilu Zaufanego, informować o e-usługach publicznych dostępnych poprzez stronę gov.pl oraz realizowanych z wykorzystaniem Profilu Zaufanego, a także edukować o sposobie korzystania z e-usług publicznych dostępnych online oraz na temat bezpieczeństwa w sieci internetowej.

W odpowiedzi na przetarg wpłynęły trzy oferty – złożyły je Biuro Reklamy Gazet Lokalnych, spółka Dodaj Media i ClickAd Interactive.

Uczestnicy przetargu musieli w swoich ofertach przedstawić wysokość prowizji za usługi pośrednictwa w zakupie powierzchni reklamowych w prasie. Biuro Reklamy Gazet Lokalnych zaproponowało 13 proc., Dodaj Media – 4 proc., a ClickAd – 0,01 proc.

Zaproponowana prowizja stanowi 76 proc. kryterium wyboru zwycięzcy w tym postępowaniu (pozostałe 24 proc. - propozycja planu publikacji prasowych). NASK zaznaczył, że zaproponowana prowizja nie może być wyższa niż 25 proc.

Wybrany w tym przetargu agencja zajmie się zakupem powierzchni reklamowej w prasie na potrzeby publikacji materiałów informacyjnych i edukacyjnych poświęconych obszarom kampanii: e-usługi publiczne oraz bezpieczeństwo w sieci.Zamówienia na zakup powierzchni prasowej będą realizowane w razie potrzeb NASK w tytułach przez niego wskazanych.Państwowy Instytut Badawczy NASK (NASK) w partnerstwie z Ministerstwem Cyfryzacji (MC) realizuje projekt „Kampanie edukacyjno-informacyjne”, dofinansowany w ramach działania 3.4 POPC Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 („Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechniania korzyści z wykorzystywania technologii cyfrowych”). Projekt obejmuje przeprowadzenie czterech ogólnopolskich kampanii mających na celu zwiększenie świadomości mieszkańców Polski w zakresie wykorzystania technologii teleinformatycznych w następujących obszarach: jakość życia, e-usługi publiczne, bezpieczeństwo w sieci i programowanie.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Nowy właściciel "Rzeczpospolitej" odchudza spółkę zależną. W zarządzie tylko prezes

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Ma być bezpieczniej w polskiej cyberprzestrzeni. Prezydent podpisał ustawę

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Relacjonowała igrzyska pod wpływem alkoholu. Reporterka przeprasza

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Dodatkowa transmisja NBA w TVP. Możliwy debiut Polaka

Widzowie czekali na polskie bajki
Materiał reklamowy

Widzowie czekali na polskie bajki

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia

Ruszył konkurs "Melchiory 2026". To nagroda Polskiego Radia