“Rzeczpospolita” sprzedaje prenumeratę na 2014 rok

Spółka Gremi Business Communication ruszyła ze sprzedażą prenumeraty dziennika “Rzeczpospolita” na 2014 rok. Jest ona dostępna w dwóch pakietach: podstawowym i plus.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Oferta prenumeraty papierowej w wersji “podstawowej” oprócz dziennika „Rzeczpospolita” zawiera nowe tematyczne dodatki redakcyjne, które będą dostępne od stycznia tylko w prenumeracie, prenumeratę magazynu „Bloomberg Businessweek Polska”, dostęp do strony rp.pl oraz zniżkę na e-wydanie i aplikację mobilną „Rzeczpospolitej”.

Oferta prenumeraty papierowej w wersji “plus” dodatkowo zawiera poradniki prawne (VAT 2014, Kodeks Pracy 2014, Finanse rodzinne, Optymalizacja podatkowa), prenumeratę magazynu „Sukces”, dostęp do strony rp.pl oraz e-wydania i aplikacji mobilnej „Rzeczpospolitej”. Ponadto w ofercie jest pakiet benefitów „Bezpieczny biznes” obejmujący dostęp do raportów handlowych firmy Bisnode D&B, Serwis Ochrony Konsumenta Krajowego Rejestru Długów i kartę rabatową OpenCard, uprawniającą do 50-proc. rabatu w wybranych restauracjach w całej Polsce.

Wydawca informuje, że od stycznia 2014 r. codzienny dodatek „Prawo i Praktyka oraz tygodnik „Ekspert Księgowego” będą dostępne dla czytelników wyłącznie w prenumeracie, podobnie jak nowe dodatki „Administracja”, ”Rzecz o prawie” i „Menedżer”.

We wtorkowym wydaniu „Rzeczpospolitej” ukazało się pilotażowe wydanie dodatku „Administracja”, do środowego dołączony został dodatek „Rzecz o Prawie”. Z kolei z piątkowym numerem do czytelników trafi wydanie „Menedżera”.

„Rzeczpospolita” jest także dostępna w e-prenumeracie, która jest odzwierciedleniem pakietów prenumeraty papierowej w niższej cenie.

Kampania promująca ofertę prenumeraty na 2014 rok obejmuje radio (Trójka, Radio PIN, Radio ZET, Radio ZET Chilli, RMF FM, RMF Classic, Tok FM, Tok FM Premium), Internet (Rp.pl, Wp.pl, Interia.pl, narzędzia Xaxis) oraz tytuły wydawcy. Kreację kampanii przygotowała agencja Change Integrated, media zaplanował dom mediowy Mindshare.

Z danych ZKDP wynika, że średnia sprzedaż ogółem "Rz" w sierpniu br. wyniosła 64 179 egz. (więcej na ten temat).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wirtualna Polska z nowymi programami na YouTube. Dołącza współtwórca podcastu "Dwie Lewe Ręce"

Wirtualna Polska z nowymi programami na YouTube. Dołącza współtwórca podcastu "Dwie Lewe Ręce"

Karnowski kontra były rzecznik PiS. W tle e-papierosy i Rosja

Karnowski kontra były rzecznik PiS. W tle e-papierosy i Rosja

Jet Line i Warexpo pokazują na nośnikach fotografie z Buczy

Jet Line i Warexpo pokazują na nośnikach fotografie z Buczy

"Gazeta Wyborcza" stanowczo reaguje na hejt wobec Natalii Waloch

"Gazeta Wyborcza" stanowczo reaguje na hejt wobec Natalii Waloch

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę
Materiał reklamowy

ORLEN i Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie będą wspólnie popularyzować naukę

W tym kraju mówią "dość" niepomijalnym reklamom na YouTube

W tym kraju mówią "dość" niepomijalnym reklamom na YouTube