Magdalena Nawara wśród „TOP 10 kobiet rynku finansowego”

Członek Zarządu Banku Pocztowego Magdalena Nawara, odpowiadająca za obszar ryzyka i operacji uznana została jedną z TOP 10-ciu menadżerek na polskim rynku kapitałowym.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Wyboru „TOP 10 kobiet rynku finansowego”, wśród których znalazła się Magdalena Nawara, Członek Zarządu Banku Pocztowego, dokonali w internetowym głosowaniu czytelnicy, obserwatorzy polskiego rynku kapitałowego. Poza branżą bankową, laureatkami zestawienia najskuteczniejszych i najbardziej wpływowych menadżerek w Polsce zostały kobiety, które na co dzień zarządzają m.in. Giełdą Papierów Wartościowych, firmami brokerskimi, IT, czy konsultingowymi.

- Kobietom, które chcą się rozwijać w tym kierunku i w przyszłości piastować stanowiska menedżerskie, mogę doradzić, aby przestały myśleć, że sobie nie poradzą. Tym bardziej, aby przestały myśleć w kategorii, że są kobietami, a finanse to męski świat. Liczne grono kobiet, które zostały wymienione w tym konkursie, jak też wiele moich koleżanek w branży jest dowodem na to, że można sobie świetnie poradzić. Należy wierzyć w siebie i realizowane projekty, angażować innych ludzi do współpracy i najzwyczajniej przygotować się na ciężką pracę – mówi Magdalena Nawara, Członek Zarządu Banku Pocztowego.

Wyróżnienia dla „TOP 10 kobiet rynku finansowego” wręczone zostały 31 maja 2016 r. podczas tegorocznego kongresu „Parkietu”. Wydarzeniu towarzyszyła debata z udziałem laureatek pt.” Giełda jest kobietą, czyli o inwestowaniu i zarządzaniu przez kobiety".

Magdalena Nawara jako Członek Zarządu Banku Pocztowego, odpowiada za obszar ryzyka i operacji.

Na to stanowisko powołana została w marcu 2016 r. Z Bankiem Pocztowym związana jest jednak dłużej, od lutego 2011 roku, początkowo na stanowisku Dyrektora Departamentu Ryzyka Rynkowego, Operacyjnego i ICAAP. W 2012 r. objęła funkcję Dyrektora Zarządzającego Pionem Ryzyka, odpowiadając m.in. za: wdrożenie kompleksowej strategii zarządzania ryzykiem wspierającej realizacje inicjatyw biznesowych, zapewnienie efektywnego systemu podejmowania decyzji kredytowych, prewindykacji, windykacji i restrukturyzacji wierzytelności, proces ICAAP, a także wdrażanie rozwiązań umożliwiających efektywne zarządzanie ryzykiem kredytowym, płynności, rynkowym i operacyjnym.  Wcześniej przez ponad 10 lat (1999 - 2011) pracowała w Banku BPH w obszarze zarządzania ryzykiem rynkowym i płynności, uczestnicząc m.in w procesach fuzji i podziału Banku. Jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie na kierunku finanse i bankowość.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Globalna awaria Cloudflare. Nie działała Canva, Downdetector i sklepy online

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Będą dwa nowe sezony "Hotelu Paradise". W programie dwie prowadzące

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+