Monika Nacel i Monika Krycka w zespole magnifiCo

Do zespołu agencji magnifiCo dołączyły Monika Nacel i Monika Krycka, które objęły stanowiska szefowych nowo utworzonego działu kreacji. Wcześniej zadania z kreacji zlecano firmom zewnętrznym.

łb
łb
Udostępnij artykuł:
Monika Nacel i Monika Krycka w zespole magnifiCo

Monika Nacel i Monika Krycka występują jako duet pod nazwą Miasto Cypel. Zajmowały się sponsoringiem i społeczną odpowiedzialnością biznesu m.in. dla marek Orange Warsaw Festiwal czy Zimowy Narodowy. Działały również w sektorze projektów CSR i zadań publicznych.

Nycel i Krycka są autorkami nagrodzonych przez warszawski ratusz projektów „Miasto Cypel” i „Cypel Camp”.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Przyszły właściciel TVN wycofał reklamę, która uderzała w niego. "Ocenzurowali"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Insignia finalizuje repozycjonowanie. "Odchodzimy od wizerunku poprawnej agencji digitalowej"

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Programy opóźnione o minutę. Trwa strajk ostrzegawczy w mediach publicznych

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Joanna Lorynowicz nową redaktor naczelną "Twojego Stylu". Jacek Szmidt przechodzi na emeryturę

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind
Materiał reklamowy

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego stworzyli koncepcje nowej strony internetowej Mastermind

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium

Solorz i Kulka pozwą Cyfrowy Polsat? Nie dostali absolutorium