MŚ w lekkiej atletyce na żywo w Eurosporcie

Eurosport pokaże transmisje z Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce, które od 27 sierpnia do 4 września odbędą się w południowokoreańskim Daegeu.

km
km
Udostępnij artykuł:

Eurosport będzie relacjonował mistrzostwa codziennie na żywo, zarówno w transmisjach nocnych i wczesnoporannych (eliminacje), jak i popołudniowych, kiedy odbywać się będą finały.

Bezpośrednie transmisje z eliminacji rozpoczynać się będą w nocy około godz. 2:00 i potrwają do 6:00 rano. Codziennie od 11:45 do 15:00 relacjonowane będą finały poszczególnych konkurencji – w zależności od programu zawodów. Dodatkowo codziennie od godz. 17:45 do 19:15 emitowane będą powtórki finałów. Wydarzenia będzie można także oglądać z odtworzenia w kanale Eurosport 2.

Mistrzostwa komentować będą Marek Rudziński i Janusz Rozum.

Zmagania lekkoatletów przeanalizuje na antenie stacji ekspert Eurosportu, medalista igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata Maurice Greene. Widzowie będą mogli zapoznać się z jego analizami dwukrotnie w ciągu dnia - na początku relacji z finałów oraz po ich zakończeniu, w 15-minutowym magazynie "Foto Finisz".

grafika

Dostęp do relacji na żywo oraz archiwum umożliwi także internetowa usługa Eurosport Player. Źródłem informacji - z wynikami na żywo, sekcją wideo i komentarzami ekspertów - będzie serwis Eurosport.pl. Wyniki na żywo będą również dostępne dzięki aplikacjom Eurosportu na urządzenia mobilne.

Z telewizyjną ofertą relacji Eurosportu z Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce można zapoznać się tutaj.

Na swoich czterech antenach oraz w serwisie sport.tvp.pl zawody pokaże także Telewizja Polska (więcej na ten temat).

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada szefowej "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"