Nowości w ofercie MAKRO: wędliny z dziczyzny

Oferta sieci MAKRO została poszerzona o sześć rodzajów wędlin z dziczyzny marki Żywiec. Wyroby wyróżniają się naturalnym pochodzeniem i mogą stanowić doskonałe przekąski premium.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Źródłem smaku wędlin z dziczyzny jest zarówno znakomite mięso pochodzące od zwierząt żyjących dziko w polskich lasach, jak i starannie dobrane, naturalne zioła i przyprawy oraz wypracowane metody wytwarzania.

Pierwszą z propozycji sieci stanowi kabanos z dziczyzny z wieprzowiną. Produkt jest średnio rozdrobniony, peklowany, wędzony, pieczony i suszony. 100g kabanosa wyprodukowane zostało ze 100g mięsa z jelenia, 80g mięsa wieprzowego i 17g mięsa z dzika. Produkt dostępny jest w opakowaniach ok. 150g.

Kolejną z wędlin jest kiełbasa z dziczyzny z wieprzowiną. Produkt jest średnio rozdrobniony, peklowany, wędzony, pieczony i suszony. 100g kiełbasy wyprodukowane zostało z 83g mięsa z jelenia, 65g mięsa wieprzowego i 14g mięsa z dzika. Kiełbasa dostępna jest w opakowaniach ok. 220g.

W ofercie marki Żywiec znalazła się również polędwica z dzika, stanowiąca wędzonkę z dziczyzny; peklowaną, wędzoną i pieczoną. 100g polędwicy wyprodukowane zostało ze 111g mięsa z dzika. Produkt dostępny jest w opakowaniach ok. 0,5kg.

Czwartą propozycję MAKRO stanowi szynka z dzika bez kości. Stanowi wędzonkę z dziczyzny; peklowaną, wędzoną i pieczoną. 100g tego szynki wyprodukowane zostało ze 11g mięsa z dzika. Dostępna jest w opakowaniach ok. 2kg.

W ofercie pojawiła się także szynka z dzika z kością, stanowiąca wędzonkę z dziczyzny; peklowaną, wędzoną i pieczoną. 100g szynki wyprodukowane zostało ze 125g mięsa z dzika. Produkt dostępny jest w opakowaniach ok. 3kg.

Ostatnia z nowości proponowanych przez MAKRO to boczek rolowany z dzika. Jest on wędzonką z dziczyzny; peklowaną, wędzoną i pieczoną. 100g boczku wyprodukowane zostało ze 111g mięsa z dzika. Produkt dostępny jest w opakowaniach ok. 0,5kg.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Publicis Media liderem nowego biznesu w Polsce. Starcom na czele agencji

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

Finał programu "Ej, Stara!". Ilu widzów miał nowy format Doroty Szelągowskiej?

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

REM oddala skargę policji na reportaż "Superwizjera TVN"

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele

Co trzyma Polaków przy płatnej telewizji? TVN24 na czele