Połowa francuskiej młodzieży korzysta z komórek w klasie

Blisko połowa francuskiej młodzieży korzysta z komórek w trakciezajęć w szkole, a większość z nich za ich pomocą prowadzi w tymczasie rozmowy.

km
km
Udostępnij artykuł:

Z badania przeprowadzonego przez firmę TNS Sofres wynika, że 73proc. francuskich dzieci w wieku od 12 do 17 lat posiada własnytelefon komórkowy. Biorąc pod uwagę osoby w przedziale wiekowym16-17 wskaźnik ten wynosi 95 proc.

Co piąty respondent przyznał, że odebrany został mu telefonprzez szkolnego urzędnika, a 7 proc., że potajemnie nagrywałoswojego nauczyciela.

Badanie zostało przeprowadzone między 17 a 19 września na grupie500 francuskich uczniów.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Trudno bez Euro, mundialu i Stanowskiego. Kanał Sportowy pierwszy raz pod kreską

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Znana aktorka w obsadzie "Zatoki szpiegów"

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Koniec Izby Wydawców Prasy. Organizacja zmieniła nazwę

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa dyrektorka ds. komunikacji w IKEA Retail

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Nowa prezes wydawcy "Super Expressu"

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego

Ma program w Kanale Zero. Ogłosił SOR, żeby odwołać Trzaskowskiego