Polskie przeboje kina w radiowej Jedynce

Koncert inaugurujący "Maj polskiej piosenki"

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

 Koncert inaugurujący „ III Maj Polskiej Piosenki” na antenie Programu 1 Polskiego Radia S.A. odbędzie się 5 maja br. w Studiu Koncertowym PR im. Witolda Lutosławskeigo. Największe przeboje filmowe zaprezentuje Orkiestra Sinfonia Viva. Zabrzmi muzyka: Krzysztofa Komedy, Wojciecha Kilara, Krzesimira Dębskiego i Waldemara Kazameckiego, Henryka Warsa oraz Henryka Kuźniaka. Orkiestrą solistów Sinfonia Viva będzie dyrygował Tomasz Radziwonowicz. Na fortepianie zagra Andrzej Jagodziński, śpiewać będzie Grażyna Auguścik. Wystąpi również Trio Andrzeja Jagodzińskiego. Usłyszymy m.in.: „Poleneza” i „Mrówki” Wojciecha Kilara z filmu „Pan Tadeusz”, „Walca” Waldemara Kazaneckiego” z filmu „Noce i dnie”, „Pieśń Heleny”, „Szarżę Jazdy polskiej” z filmu „Ogniem i mieczem w kompozycji Krzesimira Dębskiego. Transmisja koncertu w Programie 1 PR S.A. 5 maja br. o godz. 19.00.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

PR Wings: ostatnie dni na zgłoszenia w pierwszym terminie

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Dokument o księdzu Kaczkowskim jesienią w kinach.TVP prezentuje zwiastun

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Jędrzejewski już po przesłuchaniu. Nie chciał zeznawać, nie miał telefonu

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Kolejne Lwy na Cannes Lions dla polskich projektów

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?
Materiał reklamowy

Praca, dom, obowiązki, czyli główna wymówka Polaków. W jaki sposób wprowadzić trening do naszych grafików?

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale

Disney+ zapowiada polskie nowości: będzie "Breslau 2" i dwa nowe seriale