Premiera filmu „Living in the Age of Airplanes” na pokładzie największego na świecie samolotu pasażerskiego

Linie Emirates wyświetliły film z udziałem Harrisona Forda w roli narratora w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice  

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

Dubaj, ZEA, 9 kwietnia 2015 r.: Emirates, linie łączące ludzi, miejsca i pasje na całym świecie, zorganizowały przedpremierowy pokaz filmu pt. „Living in the Age of Airplanes” na pokładzie samolotu A380. Produkcja, która opowiada historię o tym, jak lotnictwo zmieniło świat, będzie ponadto wyświetlana m.in. w kinach wieloekranowych, cyfrowych oraz typu IMAX®.

Film przygotowany przez National Geographic Studios zabiera widzów w podróż po 95 miejscach w 18 krajach, spośród których wiele znajduje się w imponującej globalnej siatce połączeń Emirates, obejmującej ponad 140 miejsc na całym świecie. Podróżując od Malediwów po Biegun Południowy, widz dowiaduje się, w jaki sposób dzięki samolotom świat wkroczył w epokę globalnej komunikacji, o której nie śniło się poprzednim pokoleniom.

Narratorem 47-minutowego filmu jest aktor i pilot Harrison Ford. Jego producent i reżyser, Brian J. Terwilliger, chciał pokazać, w jaki sposób lotnictwo odegrało kluczową rolę w procesie łączenia najodleglejszych zakątków świata, co doskonale pokrywa się z misją Emirates. Produkcji towarzyszy oprawa dźwiękowa skomponowana przez zdobywcę Oscarów, kompozytora i pilota Jamesa Hornera. Sam film pokazuje, w jaki sposób samoloty odmieniły życie i przyniosły postęp społeczności na całym świecie.

Przed światową premierą filmu w Waszyngtonie, która odbyła się 8 kwietnia, dziennikarze ze Stanów Zjednoczonych i całego świata zostali zaproszeni na specjalny pokaz przedpremierowy „Living in the Age of Airplanes”. Odbył się on na pokładzie  A380 – największego na świecie pasażerskiego samolotu. Zorganizowany został wspólnie przez National Geographic oraz linie Emirates i był pierwszym w historii wydarzeniem tego rodzaju.

W czasie lotu goście oglądali film w wielokrotnie nagradzanym systemie rozrywki pokładowej ice linii Emirates, na 20-calowych monitorach wbudowanych w oparcia siedzeń w klasie biznes. W systemie ice linii Emirates pasażerowie mają dostęp do ponad 2 tys. kanałów rozrywki na żądanie – filmów, programów telewizyjnych, muzyki i podcastów.

Film „Living in the Age of Airplanes” będzie wyświetlany w kinach typu IMAX®, wielkoekranowych, a także kinach typu Dome i cyfrowych w Ameryce Północnej od 10 kwietnia 2015 r.

Więcej informacji znajduje się na stronie www.emirates.com. Więcej szczegółów na temat filmu dostępnych jest na stronie www.airplanesmovie.com.

grafika

dostarczył

infoWire.pl

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Właściciel TVN wybierze Netfliksa? Ruszyły negocjacje ws. HBO Max

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Zmarł Rafał Kołsut. Jako dziecko był gwiazdą "Ziarna"

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

Ziętara zginął, bo był dziennikarzem. Kto i dlaczego straszy teraz media, które o tym piszą?

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"