Quincy Jones i Lionel Richie szykują nowe "We Are the World"

Quincy Jones i Lionel Richie zamierzają nagrać nową wersję charytatywnego przeboju "We Are the World".

pr / megafon.pl / masz
pr / megafon.pl / masz
Udostępnij artykuł:

Jones i Richie zamierzają nakłonić artystów, którzy pojawia się na tegorocznej ceremonii rozdania Grammy, by zostali w Los Angeles dzień dłużej i wystąpili z okazji rocznicy utworu "We Are the World".

Na razie potwierdzono zaangażowanie Ushera, Natalie Cole i Johna Legenda. Według nieoficjalnych doniesień zaśpiewać mają także Wyclef Jean, Sting, Fergie, Alicia Keys i Justin Timberlake. Nazwiska pozostałych gwiazd, które wezmą udział w przedsięwzięciu zostaną ujawnione niebawem.

Produkować będzie Ken Ehrlich. Występ zostanie nakręcony a z materiału - podobnie jak w 1985 roku - powstanie teledysk i singel. Zysk ze sprzedaży tym razem wspomoże poszkodowanych w wyniki trzęsienia ziemi na Haiti. Ćwierć wieku temu utwór wspierał potrzebujących w Afryce.

Zaśpiewali m.in. Stevie Wonder, Bruce Springsteen, Tina Turner, Cyndi Lauper, Diana Ross, Bob Dylan, Ray Charles i Michael Jackson.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"