Kaczyński szefem Polsat Play został na kilka miesięcy przed uruchomieniem kanału (stacja ruszyła w październiku 2008 roku, więcej na ten temat). Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, to Polsat zdecydował o rozstaniu z nim (nastąpiło to w styczniu br.), ale stacja powodów tej decyzji nie komentuje. Sam Kaczyński twierdzi jednak, że odszedł na własne życzenie.
- Moja decyzja wynikała z chęci dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania doświadczenia. Polsat Play został wyprowadzony przeze mnie na dość wysoką pozycję - mówi w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Jacek Kaczyński. Dalszych planów zawodowych na razie nie ujawnia. Przed pracą w Polsat Play Kaczyński był związany m.in. z Pino TV, 4fun.tv i TV4.
Nowy szef kanału Polsat Play Radosław Sławiński z Telewizją Polsat związany jest od 2005 roku. Dotąd był producentem wykonawczym odpowiedzialnym za szereg produkcji nadawanych na antenie męskiej stacji.

Polsat Play w 2011 roku miał 0,27 proc. udziału w rynku, czyli o 43,8 proc. więcej niż rok wcześniej (więcej na ten temat).











