Rusza Puchar Świata w skokach i biegach w Telewizji Polskiej

W najbliższy weekend ruszają zawody Pucharu Świata w skokach i biegach narciarskich w sezonie 2012/2013. Konkursy w skokach z udziałem Kamila Stocha transmitować będzie TVP1, zaś biegi z udziałem Justyny Kowalczyk zobaczą widzowie TVP2.

pp
pp
Udostępnij artykuł:

Pierwsze konkursy w skokach w sezonie 2012/2013 odbędą się 24 i 25 listopada br. w Lillehammer. Zawody, pokazywane na antenie Jedynki, komentować będzie Marek Rudziński. Studio przy  poprowadzi Maciej Kurzajewski, a jego gościem będzie Apoloniusz Tajner, prezes Polskiego Związku Narciarskiego. Głównym komentatorem skoków narciarskich pozostaje jednak Włodzimierz Szaranowicz, którego będzie można usłyszeć tydzień później podczas zawodów w fińskim Kuusamo.

Z kolei zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich, które zorganizowane zostaną 24 i 25 listopada br., w szwedzkim Gallivare, skomentują: Marek Jóźwik oraz Bernadetta Piotrowska - trzykrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, 19-krotna mistrzyni Polski i siódma zawodniczka mistrzostw świata w 1993 roku w biegach narciarskich. Studio poprowadzi Przemysław Babiarz.

Zawody Pucharu Świata w skokach narciarskich w Lillehammer:

TVP1 - sobota, 24.11.2012, godz. 14.50, HS 100TVP1 - niedziela, 25.11.2012, godz. 13.30, HS 138

Zawody Pucharu Świata w biegach narciarskich w Gallivare:

TVP2 - sobota, 24.11.2012, godz. 10.20, 10 km stylem dowolnymTVP2 - niedziela, 25.11.2012, godz. 10.15, sztafeta 4x5 km

Telewizja Polska w nadchodzącym sezonie nie pokaże wszystkich konkursów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Na jej antenie nie będzie transmisji z zawodów w Soczi 8 grudnia br. (pokaże je Eurosport, gdzie skoki komentować będzie Adam Małysz, więcej na ten temat), a także m.in. relacji z zawodów w Sapporo (zobacz pełen wykaz transmisji). TVP tłumaczy, że kupiła prawa tylko do najpopularniejszych zawodów.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

KRRiT przedłuża koncesje. Chodzi m.in. o stacje Polsatu i Canal+

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Polsat Box udostępnił za darmo wiele kanałów

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

Współpracownica Agory bez pieniędzy po porodzie? Firma odpowiada "Solidarności"

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

KRRiT zaakceptowała plany mediów publicznych. Co z likwidacją kanałów TVP?

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Dwa nowe tytuły w ofercie InPostu. Zamówisz je do Paczkomatu

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"

Nowa prezeska wydawcy "Pisma"