Ruszają nagrania nowej serii "Idź na całość". Wiosną więcej odcinków

Na początku grudnia zaczną się nagrania do drugiej serii programu "Idź na całość", który wiosną ponownie trafi na antenę TTV. W nowym sezonie teleturniej będzie emitowany dwa razy w tygodniu — poinformowała stacja.

Kamila Meller
Kamila Meller
Udostępnij artykuł:
Ruszają nagrania nowej serii "Idź na całość". Wiosną więcej odcinków
Robert Motyka i Zygmunt Chajzer

Nagrania do nowego sezonu programu "Idź na całość", realizowane w Studiu Transcolor Szeligi pod Warszawą, zaplanowano na grudzień i styczeń. Jedna z agencji aktorskich informuje o castingu w swoich mediach społecznościowych, poszukując publiczności.

W nowej serii teleturnieju będzie dwa razy więcej odcinków, bo jak zdradziła stacja, planowana jest emisja dwa razy w tygodniu.

"Drugi sezon znajdzie się w wiosennej ramówce kanału i to w podwójnej dawce! Odcinki będą emitowane w każdą sobotę i niedzielę" - informuje biuro prasowe TVN.

Obecnie TTV emituje pierwszy sezon kultowego teleturnieju z lat 90., który tej jesieni wrócił do telewizji po ponad dwóch dekadach przerwy. Bieżąca seria liczy 16 odcinków, które emitowane są w niedzielne popołudnia o godz. 16:05.

Program prowadzą Zygmunt Chajzer i Robert Motyka, a program realizuje firma Well Well Production.

Po miesiącu na antenie teleturniej "Idź na całość" przyciągał do TTV prawie pół miliona widzów – wynika z danych Nielsena. Teleturniej zapewnił tym samym stacji pozycję lidera pasma w grupie komercyjnej 20–54.

"Idź na całość" to program realizowany na licencji amerykańskiego formatu "Let's Make A Deal". W polskiej telewizji zadebiutował w 1997 roku na antenie Polsatu. Pierwszym gospodarzem teleturnieju był Zygmunt Chajzer, którego w 2000 roku zastąpił Krzysztof Tyniec. W maju 2001 r. program zniknął z anteny.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Netflix pokazał zwiastun "Lalki". Znamy datę premiery

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Polskie wersje kanałów AXN mogą nadawać przez kolejne pięć lat

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Byli prekursorami naziemnej telewizji cyfrowej. Za 8 lat mogą ją wyłączyć

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Disney+ w gorszej jakości w części Europy. Zmiana obejmie Polskę?

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Polski nadawca pracuje nad własną platformą streamingową. "Najwyższy priorytet"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"

Wątpliwości ws. przejęcia właściciela TVN. Ekspertka: Dojdzie do próby "wybicia zębów"