We wtorek rozegrany zostanie pierwszy półfinał, w którym zmierzą się Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Łotwa, Norwegia, Słowenia i Szwecja. Dzień później w Toruniu zobaczymy Argentynę, Australię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję i Ukrainę. Oba półfinały transmitowane będą w Eurosporcie 2 i HBO Max.
W finale zaplanowanym na sobotę wystąpi reprezentacja Polski i po trzy drużyny najlepsze w każdym z półfinałów. Finał transmitowany będzie w TTV, Eurosporcie 2 i HBO Max. Dzień wcześniej poznamy mistrzów świata U21 – finał SON2 dostępny będzie na żywo w HBO Max.
Kto będzie komentował zmagania żużlowców?
Rywalizację w Speedway of Nations skomentują Michał Korościel i Marcin Kuźbicki. Studio poprowadzi Sebastian Szczęsny, którego gościem będzie między innymi Piotr Protasiewicz. Wydarzenia w parku maszyn relacjonować będą Marcelina Rutkowska-Konikiewicz, Rafał Lewicki i Mateusz Kędzierski.

Stawką tegorocznego Speedway of Nations będzie nie tylko mistrzostwo świata 2025, ale także miejsce w finale Pucharu Świata, który zostanie rozegrany w 2026 roku w Warszawie.
Kanał TTV można oglądać za pośrednictwem MUX-1 naziemnej telewizji cyfrowej (obejmuje on także kanały Eska TV, Polo TV, Antena HD, TV Trwam, Stopklatka, Fokus TV i Wydarzenia 24). Stacja jest też dostępna za pośrednictwem platform satelitarnych, sieci kablowych, a także wybranych serwisów streamingowych.
Aby oglądać stacje Eurosport 1, Eurosport 2, a także transmisje sportowe w HBO Max, trzeba wybrać opcję dodatkową Kanały TV i Sport. Kosztuje ona 20 zł miesięcznie. Obejmuje też kanały TVN24, TVN24 BiS, CNN, TVN Turbo, TVN Style, TVN Fabuła i stacje dokumentalne związane z TVN Warner Bros. Discovery. Pakietu nie można wykupić za pośrednictwem dostawców płatnej telewizji. Potrzebna jest bezpośrednia subskrypcja platformy HBO Max.











