Sukces Trójki

Radiowa 'Trójka' została uznana Stacją Roku.

kk
kk
Udostępnij artykuł:

Redakcja  "Media & Marketing Polska" piąty raz przyznała tytuł Stacji Radiowej Roku.

W raporcie "Radio 2006", który właśnie ukazał się na rynku, tytułem tym wyróżniona została radiowa Trójka. W uzasadnieniu redakcyjnego wyboru czytamy m.in.: „Trójka zbiera owoce zmian zapoczątkowanych cztery lata temu. Sukces potwierdzają zarówno wyniki słuchalności, jak i przychody reklamowe. Stacja brzmi nowocześnie, odmłodziła grupę docelową, przyciąga najbardziej atrakcyjnego słuchacza. Jednocześnie udało jej się zachować wiele cech, które w przeszłości sprawiały, że było to Radio kultowe”.

„Trójka stała się nowoczesną stacją zachowując jednocześnie wszystko co najlepsze z tradycji. Ogromnie mnie to cieszy ponieważ należę do pokolenia, które wychowało się na Trójce.” – mówi dla Wirtualnemedia.pl Adam Fijałkowski, dyrektor programowy Trójki. „Nasza ambicją jest być ulubioną stacją trzydziestolatków.”

Tytuł Stacja Roku został po raz pierwszy przyznany przez "Media & Marketing Polska" w 2002 r. Wówczas uhonorowana została sieć radia Wawa. W kolejnych latach wyróżnienie trafiało do RMF FM, Radiostacji i Radia Eska.

Author widget background

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Nadużywanie smartfonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Znany kabareciarz kolejnym uczestnikiem "Tańca z gwiazdami"

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Australia podnosi kary za łamanie zakazu social mediów dla dzieci. Mają wynieść nawet 99 mln dol.

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Rusza Wimbledon z Igą Świątek i Mają Chwalińską. Gdzie oglądać?

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Prowadząca "Love Is Blind: Polska" w nowym show TVN

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"

Play: Klient z domem, pakietem TV i światłowodem "jest pożeraczem danych"