Systemy telefoniczne Panasonic z funkcją nagrywania rozmów

Panasonic Business nawiązał współpracę z firmą Ferrari Electronic, wiodącym niemieckim producentem rozwiązań z obszaru Unified Communications. Celem jest zapewnienie kompleksowej oferty systemów komunikacyjnych wraz z funkcją nagrywania rozmów.

Redakcja Wirtualne Media
Redakcja Wirtualne Media
Udostępnij artykuł:

W ramach współpracy system rejestracji połączeń Ferrari Electronic będzie kompatybilny z szeregiem produktów Panasonic - urządzeniami analogowymi, cyfrowymi SIP i IP.

Rozwiązanie oferuje funkcje nagrywania rozmów podczas połączeń telefonicznych VoIP. Dzięki temu użytkownicy mogą wygodnie sprawdzać stan wszystkich linii, uczestniczyć w rozmowie telefonicznej i ręcznie uruchomić nagrywanie w dowolnym momencie. Wbudowana „przeglądarka połączeń” umożliwia również wyszukiwanie, odtwarzanie, wysyłanie, archiwizowanie i usuwanie nagrań. Rozwiązanie doskonale sprawdzi się w służbie zdrowia, telekomunikacji i wszystkich firmach, które potrzebują lub mają obowiązek nagrywania rozmów.

Oprogramowanie w połączeniu z urządzeniami Panasonic umożliwia jednoczesne wykonywanie tradycyjnych połączeń oraz pracę rejestratora VoIP, przy użyciu tej samej bazy danych i serwera klienta.

System Ferrari sprawdzi się w szczególności w połączeniu z ujednoliconym systemem komunikacyjnym UC Pro firmy Panasonic, który współpracuje z serią KX-NS i KX-NSX. Rozwiązanie pozwala na obsługę ponad 2500 numerów wewnętrznych, zapewniając szybką i łatwą komunikację.

Dzięki porozumieniu urządzenia Panasonic będę również zgodne z systemami Unified Messaging i Unified Communication firmy Ferrari Electronic.

- Dążymy do tego, by spełniać wszystkie oczekiwania naszych klientów. Szukaliśmy firmy, która umożliwiłaby nam wprowadzenie funkcji do nagrywania rozmów. Cieszymy się ze współpracy z Ferrari Electronic. Sądzę, że razem będziemy mogli zaoferować kompleksowe rozwiązania komunikacyjne dla wielu firm z różnych sektorów - mówi Carlos Osuna, Category Owner w Panasonic Business Europe.

- Ta współpraca pozwoli nam dotrzeć do nowych odbiorców, a klientom Panasonic zapewni większe możliwości dzięki zintegrowanej funkcji nagrywania rozmów. Z niecierpliwością czekamy na rozwój współpracy z Panasonic w przyszłości - mówi Rolf Fiedler, CTO w Ferrari Electronic AG.

PRACA.WIRTUALNEMEDIA.PL

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Dziennikarz TVP Info wylicza polityków PiS. Tylu nie chciało przyjść do programu

Dziennikarz TVP Info wylicza polityków PiS. Tylu nie chciało przyjść do programu

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Wi-Fi w samolotach. LOT zaczął montaż

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Dymisja szefa cyber policji. Był przesłuchiwany ws. Pegasusa

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Chińscy hakerzy włamali się do FBI? Trwa śledztwo

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Sukces streamingu. W tym kraju DAZN jedynym nadawcą całego mundialu

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową

Wyjątek na trudnym rynku. Ten magazyn zwiększa sprzedaż drukowaną i cyfrową